- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
12
Do miłośników Antonego wróżących mu wielki sukces po pierwszym meczu w PL. Martial tez strzelił w swoim pierwszym meczu. Powiem więcej, w drugim zaliczył nawet dublet, a w trzecim dołożył jeszcze asystę. Minie sporo czasu zanim będzie można o nim powiedzieć coś więcej, a tym którzy twierdzą ze trzeba było go kupić zamiast Raphinhi niech się pukną w łeb. Nie ten profil skrzydłowego, który Xavi potrzebował, nie ta cena i przynajmniej jeszcze nie te umiejętności(już sama ich sytuacja w reprezentacji powinna dać do myślenia). Niech was kilka sztuczek technicznych w miejscu nie zmyli bo mecz to nie pokaz w cyrku. Na ten moment to zawodnik, którego dalej trzeba kształtować, a może w przyszłości będzie gwiazda. MOŻE.
0
@ViscaelBarca2007 Ja z tymi umiejętnościami bym polemizował. W reprezentacji nie zawsze grają najlepsi.
0
@Khajio dla mnie na ten moment nie ma o czym mówić. Porównujesz gwiazdę zespołu PL, który miał bezpośredni udział przy ponad 30% wszystkich bramek swojego zespołu w lidze z bardzo ważnym, ale nie najważniejszym zawodnikiem Ajaxu, który miał udział przy nieco ponad 10% wszystkich bramek Ajaxu w Eredevisie. Narazie moim zdaniem nie ma tu pola do dyskusji. Raphinhia jest bardziej doświadczony, dużo lepszy taktycznie, zweryfikowany w dużo mocniejszej lidze i jest po prostu lepszym piłkarzem. Jak będzie w przyszłości jeszcze nie wiadomo, ale tak jest na ten moment. W pewnym momencie takie same liczby co Antony w Ajaxie kręcił David Neres i też był duży hype na niego, a aktualnie gra w Benfice.