La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

0

Lekcja ekonomii od prezesa - "Prezes PiS wrócił też do swojej wizyty w Austrii sprzed lat, gdy walutą był tam szyling. — Wtedy jeszcze był szyling, nie euro. 12 szylingów za dolara. Potem byłem w Austrii to były 24 szylingi za dolara. I myślicie państwo, że w Austrii się coś zmieniło? — powiedział".

0

@maroon nie chcą euro aby kasiorki móc drukować z euro by nie mogli.Niestety wszyscy potem za to płacą.

0

@Borneo Jemu nie chodziło o wprowadzenie euro, tylko wysnuł tezę, że osłabienie wartości krajowej waluty względem dolara nic w tym kraju nie zmieniło.

0

@maroon ale u nas chcą drukować kasę u to robią.Nie korzystamy z tego że mamy walutę.A w Austrii to jest Euro.Tak swoją drogą.

0

@Borneo Czy ty umiesz czytać cokolwiek ze zrozumieniem,czy trzeba ci narysować?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?