La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1515 Culés

4

Mam nadzieję że na mecz z Włochami - Janusz dojedzie psychicznie. Bo wczoraj zagrał katastrofę, same niedokładności plus brak gubienia Brazylijczyków. Najgorszy na boisku był Janusz

0

@VegetaPolska to był mecz z Brazylia a nie jakimiś ogórkami Brazylijczyk też wcale bloku naszego nie gubił w co do dokładności to się zgadzam musi być trochę lepiej choć i tak to poziom wyżej niż Drzyzga

0

@VegetaPolska przydałby się taki Zagumny na finał.

1

@Xxxbarca4ever no wczoraj Janusz zagrał gorzej niż Drzyzga. Tylko utarło się jakieś krytykowanie ciągle Drzyzgi jakby był na poziomie jakieś Kambodży

0

@FCB24 Drzyzga nigdy nie był wybitny tylko solidny to po pierwsze. Miał w formie na pierwszych ms wlazłego na drugich kurka i głównie nimi ciągnął cała grę. Janusz to całkiem inny typ rozgrywającego coś w stylu gianellego dosyć dokładny umiarkowanie szybko rozgrywa ale do czołówki typu de cecco brakuje mu tej fantazji i niekonwencjonalnych rozegran jak np de cecco rzucał krótka z 3 metra gubiąc całkowicie blok.

1

@VegetaPolska Zagrał wczoraj słabszy mecz nie wiem czy głowa nie dała rady dla niego to debiut na mś ale i tak bym go nie wymienił na Drzyzge

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?