La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

0

https://x.com/KasiaKoczulap/status/1569241666418008066

Mentalne, stare dziady zaczynają mnie przerażać :|

0

@marcin62
Niby tak ale ja juz mam tak dość Igi świątek . BARDZO. Gówniara z paletkom jest wszędzie . Oczywiście sukcesów życzę, tylko jeszcze jakby nie pisali o nich za wiele to byloby jeszcze lepiej

PS. Co do tych komentarzów to obrzydliwe, jedyne z czym się zgodze że Iga zbyt urodziwa nie jest ale kogo to powinno obchodzic ? XD Lekko skręca

1

@mientusek1407 Gowniara z paletkom zasługuje żeby być wszędzie, bo jest kozakiem

7

@marcin62 Dwóch typów piszę sobie na twitterze o wyglądzie zawodniczki i jest dramat, chryja i szowinizm ale jak kobiety robią sobie filmiki w których oceniają który sportowiec jest przystojny a który nie to wtedy już wywalone co nie? Nie mam zamiaru bronić takiego zachowania ale zwyczajnie wkurzają mnie te podwójne standardy, może po prostu przestańmy o tym pisać bo się rzygać chce, na świecie są różni ludzie i jak ktoś ma problem z tym że jest oceniany na każdym kroku przez bandę debili to polecam przeprowadzić się na bezludną wyspę i odciąć od internetu albo zaakceptować fakt że na świecie żyją idioci, szowiniści, rasiści (zarówno czarni jak i biali), homofobi i heterofobi i wiele innych zjebanych ludzi i jak będziemy robić debatę publiczną za każdym razem jak ktoś taki się odezwie to braknie nam czasu na cokolwiek innego.

0

@mientusek1407 a to jej wina że jest wszędzie? Ona się prosi o artykuły w internecie z nią w roli głównej? Ona robi swoje, a media wykorzystują, że jest na topie, żeby zarobić.

*Komentarzy

0

@mrboom
Przecież nic nie napisałem, ja do niej nic nie mam bo jej nie znam. Pewnie , że robi swoje bo trzymam kciuki ale irytuje to. Tak samo jak posty o Lewym

0

@mrboom Nie jej wina oczywiście

0

@mientusek1407 no ale z Twojego posta można wywnioskować co innego, tak tu ująłeś w słowa ;)
Że masz jej dość bo jest wszędzie
Jedyne, gdzie ja możesz zobaczyć to kort ;)
Wiem o co Ci chodzi, ale to tylko i wyłącznie wina pismaków :)
A najlepsze są komentarze na pudełkach i tego typu portalach "dajcie już spokój z tymi Lewandowskim! A co mnie oni obchodzą?!" Itd.
Tak ich to nie obchodzi, że co drugi taki post muszą skomentować ;)

0

@mrboom
Nie no chodzi o to, że troche przesycić się można tym. Bo chce sie zalogować na poczcie to Iga świątek w pracy iga świątek , na Ig w reklamach iga świątek na Fc barca com też cały czas ta gówniara z paletkom. Zgadzam się z tobą, ale mnie to lekko irytuje i tyle. Mnie akurat na przykład Iga Świątek totalnie grzeje bo nie interesuje mnie totalnie tenis , ale życzę sukcesów bo czemu nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?