- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
6
Najlepsze spotkania tegorocznych turniejów WS:
1) Australian Open: Nadal - Medvedev (co tu dużo mówić - 0-2 w setach, 2-3 w gemach i 0-40 przy własnym podaniu po dużej utraconej szansie w drugim secie)
2) Roland Garros: Nadal - Djokovic (mimo, że tylko 4 sety, to co za jakość) - pod kątem jakości to nie wiem czy nawet nie numer 1 tego roku (niebywałe wymiany) i tylko Djokovic wie jak nie doprowadził do 5 seta.
3) Wimbledon: Ndal - Fritz (heroiczny bój grania z kontuzją mięśniową i rozstrzygnięcie w super tiebreaku)
4) US Open: Alcaraz - Sinner - świetna jakość, Sinner wygrał tiebreaki, a potem miał wszystko, żeby wygrać ten mecz, 5-4 piłka meczowa; jeszcze w 5 secie 3-2 i 40-15, ale Carlitos jest nie do zdarcia - w tym roku na WS wygrywa dwa mecze gdzie rywal miał piłki meczowe - nie tylko fizyczne przygotowanie, ale mentalne niczym Nadal czy Djokovic - w kolejnym sezonie na ten moment poza Wimbledonem będzie obok Djokovica, Nadala (jak zdrowy startuje) faworytem do szlemów + na hardzie Meda trzeba mocno liczyć
@JimMorrisonFCB @Colon @Encore @kewin @MesQueUnClub96 a dla Was jak?
1
@mekston Nole z Sinnerem z Wimbledonu też może być. Australian tak, RG tak, a z US może być Med vs Kyrgios
1
@mekston Za malo ogladalem zeby sie wypowiedziec, na pewno wysoko umiescilbym final Ruuda z Alcarazem ze wzgledu na niezwykla dynamike obydwu graczy i swietna gre w ofensywie, co jest mila odmiana w dzisiejszym tenisie.
2
@MesQueUnClub96 myślałem o tym, ale Sinner przy 2-0 przestał grać, szybkie przełamanie Serba w każdym secie i nie było co zbierać z Włocha. Wcześniej w drugim secie zwiechę miał Serb.
Na Wimbledonie z uwagi na emocje towarzyszące to rozważyłbym Kyrgios - Tsitsipas :)
1
@JimMorrisonFCB w Australii nie widziałem meczu Auger - Medvedev, a to mogło być ciekawe, ale wątpię, że przebiło finał.