La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

konto usunięte

0

Ta gra byłą lepsza niż wynik. Alonso na plus i Kundel. Brakło Garcii w środku obrony.. (Araho-garcia powinni grać w ważnych meczach). Pedri i Gavi gdy mieli sił tez świetnie w środku pola, niestety na ocenę Pedriego rzutują zmarnowane setki i to sie zemściło, to samo LEwy. Mecz dał sporo odpowiedzi lepiej teraz niż później. Niesyty widać problem z Dembele umiejętności ma ale człowiek chaos, Raphinia sredio. De jong niezłe wejście jako zmiennik daje sporo, gorzej fati czy torrres.

0

@wasacz Alonso to ten co zgubił krycie chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy? Sorry ale koleś jest wolniejszy od wozu z węglem.

konto usunięte

0

@Odcinkowy Jak na 1 mecz niezłe zawody, fakt jestem ciekawy jak tam zagrał by Balde zawsze można bylo bezpiecznie wystawić Albe ale kto nie ryzykuje.. TA druga bramka to kogo bardziej wina? Plus brak krycia, Lucasa brakło Garcia niestety..

1

@wasacz no druga to Busiego z Kuounde wina ale pierwsza to Alonso nie dojechał na drugą połowę jakby myślami jeszcze był w szatni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?