La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

4

Program "Usterka". Odcinek w Irlandii. Robią parapet po irlandzku, ale mniejsza o to. Trzeci "fachowiec", Polak, zapytany "co on tu w Irlandii robi", odpowiada "siedzę na socjalu!" "Za siedzenie w domu dostaję 400 € NA TYDZIEŃ". ;)

A w Polsce narzekają, że ludzie za dziecko na miesiąc od państwa dostają 500 zeta...

0

@John_Doe a co mnie socjal w Irlandii obchodzi ;p

0

@marcin62 Ceny zachodnie z polskimi się porównuje, pensje zachodnie z polskimi też, to czemu nie programy społeczne?

konto usunięte

0

@John_Doe Tylko, ze ich stac. Niby jest kryzys a ludzie ba potegu tu domy kupuja.

1

@John_Doe no można porównywać, ale jest różnica między porównaniem standardów życia a programami socjalnymi

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 A no w tej zwykłej Irlandii jet euro, w północnej funt ;p

0

@Kgorecki2500 A co złotówka? :P

0

@John_Doe ten sam Polak pewnie jak zjedzie do kraju to krzyczy o uchodźcach i "ciapatych" siedzących na socjalu.

1

@Kondziubarca @adi7adi8 Sprawdziłem właśnie. Ale też myślałem, że mają tam swoje irlandzkie funty (mieli do 2002 roku )

0

@marcin62 Na pewno jak się pracuje zarobkowo, powinno się mieć wyższy standard życia niż ciągnąc z opieki. Chodziło mi o to, że na zachodzie mają takie programy socjalne dla ludzi przy których te nasze 500+ wygląda po prostu śmiesznie.

0

@arasz1819 Być może. Imo Irlandczyk ma takie samo prawo narzekać na Polaków "wykorzystujących" system opieki w Irlandii jak Polak na cudzoziemców tu nasz polski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?