La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

6


Ale oni tak strzelali bo grali w Bundeslidze, tzw Lidze farmerów... Tak mówili znaFcy, prawda? znaFcy? :D

Visca Lewandowski!

1

@FC1899Barca Prawda. ZnaFcy wyjaśnieni

konto usunięte

0

@FC1899Barca A najlepsze jest to, że nawet tutaj o Haalandzie pisze się jak o piłkarskim Bogu, jakby strzelał 2 gole na mecz, a Lewy jest pomijany ogólnie na świecie.

4

@MesQueUnClub96 fakt, byle kto w Premier League tyle strzela co Haaland, a Lewego to sie nie mogą nachwalić zarówno u nas jak i w Hiszpanii więc nie wiem skąd ty to wymyśliłeś

konto usunięte

0

@FCBMati10 ale nie powiedziałem że Haaland gra słabo. Po prostu obecny wynik Lewego jest po prostu niedoceniony na świecie w porównaniu z tym co robi Haaland.

1

@MesQueUnClub96 Lewandowski jednak jest dużo dłużej w świecie piłki i ma więcej osiągnięć niz Erling, z nim nie było pewności ze tak odpali a on wchodzi z futryną do najmocniejszej ligi świata, to musi generować szum wokół niego, o Lewym i tak się mówi sporo ale u niego można tego się było spodziewać, kolejny dzień w biurze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?