La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

2

Jak dobrze rozumiem, to bogobojni pisowcy na otwarcie symbolicznego kanału (za 2 mld zeta) zaprosili pana Głodzia żeby pomachał różdżką. Tego samego, który w swoim zakładzie pracy jest zawieszony za ukrywanie pedofilii. Klasa. Ligowo. Brawo PiS.

1

@arasz1819 a wiesz co najlepsze. To nic nie zmienia, nadal 35%. Oni mogli by zaprosić na otwarcie tego gówna samego Hitlera i też ten kraj nie zareaguje.

0

@tbas może na otwarcie CPK putin z Orbanem wpadną.

9

@tbas poparcie PiSu nie wynika z tego że ludzie ich tak kochają ale z tego że Ci ludzie nie mają na kogo innego głosować.

0

@Azi I rozumiem wszystkie inne opcje sa gorsze od PIS-u? A jak pytam co wam PO zrobiło to nawet 1 argumentu nie ma. Wiesz dlaczego nie ma? Bo skala nepotyzmu i afer vs PIS to skala nie do porównania. I jak siadają by mi napisać jak to Tusk Amber Gold stworzył to te kilkaset baniek wygląda jak drobne. Nie ma idealnych partii, ale idealnych nigdzie nie ma, trzeba patrzeć co się na świecie dzieje i nie dac sie z niego wyrzucić, a bezpieczniej nam jest przy UE niz bez.

1

@tbas a mi nic PIS nie zrobił :D
Zarabiam dobrze, żyje mi się świetnie (nie pobieram żadnych socjali)

Za czasów PO miałem takie zarobki że po opłaceniu wszystkiego, nie miałem za co zalać mojego Matiza (nie twierdzę że to wina PO, ale teraz żyje mi się po prostu lepiej)

2

@tbas a co ta platforma jest w stanie zaproponować? Jakoś nie znam ich programu, ale z wystąpień Tuska wiem, że Kaczyński i Morawiecki to zła wcielone. Nie to, że ja głosuję na PiS, ale PO i cały twór, którym jest KO to jakiś le cabaret.

0

@tbas to nie są zawody "kto gorzej rządzi". Jeśli PO sromotnie przegrało i ludzie mieli ich dość to nikt normalny już na nich nie zagłosuje tylko dlatego że PiS robi jeszcze gorzej.

A na kogo innego mają głosować? Konferencja? To jest żart w dodatku finansowy przez ruskich. Holowania? PSL? A może lewica?

Brak opcji nie jest siła PO. Jeżeli oni nie ogarną zupełnie nowych liderów z sensownym programem to nikt zdroworozsądkowo myślący na nich nie zagłosuje.

To że PiS nadal ma wysokie poparcie to skutek niechęci do poprawy się PO właśnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?