La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

5

0

@tbas Te całe ustawy antysmogowe to są wytwory poronionych umysłów.

0

@tbas oczadzone Dudy i taki tego efekt. Potem 2 zdań po angielsku do księgi kondolencyjnej nie potrafi zapamiętać i jedzie z karteczki.

@maroon powiedz to tym, którzy nie mają takiej opieki medycznej jak Pan Tata Prezydenta i popadali na wszelkiego rodzaju choroby płuc, serca itp. Najpierw musisz ich wykopać.

0

@maroon w 100% popieram te ustawy orzez to smogowe gówno nie da się wywietrzyć domu.Są dni gdzie są alerty aby czlowiek siędział w domu a to straty do budżetu.To sa ogromne kosxty składek zdrowotnych bo przekłafa się to na raka i zawały.Służba zdrowia jest zadłużona na 20 mldd.Trzeba płacić rente przez rok to kosztuje.Smog brudzi infrastrukturę to też trzeba odnawiać.Jestem za czystym powieyrzem i nie chcę tym gównem oddychać.Natomiast trzeba zmienić rząd ktory na poważnie zmieni sytuacje energetyczną bo obecje sabotują wszystko id oze po węgiel czy gaz.

0

@maroon mieszkasz tam gdzie z tym problem jest? Czy temat ciebie nie dotyczy i twierdzisz że to głupie z zasady?

0

@tbas Problem jest w tym, że te zasady obowiązują całe województwa, nawet jeśli ktoś mieszka w miejscach słabo zaludnionych, gdzie problem smogu nigdy nie występuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?