La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

5

Naprawdę mnie to rozbraja i jest to dla mnie nie do pojęcia, jak można cokolwiek ujmować Messiemu w jakimkolwiek aspekcie...
Są co prawda zawodnicy którzy lepiej grają od niego prawą nogą, czy głową, ale co do lewej nogi, dryblingu a przede wszystkim wizji i czytania gry to jest KOSMITA!

Nie wierzę jak @masq twierdzi że to nie jest GOAT bo nie zdobył MŚ które jest najważniejszym trofeum piłkarskim.

Odniosę się do tego krótko:
O ile wcześniejsze mundiale, czy inne turnieje można uznać za dobre w jego wykonaniu, tak mundial w 2014 roku oraz Copa America w ubiegłym roku to były GENIALNE turnieje w jego wykonaniu.
Wcześniej pamiętam tylko Maradonę który ciągnął całą reprezentację co Leo w tych dwóch turniejach, ale niestety piłka nożna to sport zespołowy i gdyby niewykorzystane sytuacje po zagraniach Leo (chociażby Higuain) to dzisiaj cieszyłby się złotem, a Ty @masq miałbyś o nim nagle inne zdanie?
Z Liverpoolem w dwumeczu również zagrał fantastycznie, ale co może poradzić na fatalną obronę, czy niewykorzystane setki Dembele (po jego asystach)? Gdyby te sytuacje wykorzystał, jestem pewien że zdobylibyśmy w tym roku LM.

Podsumowując,
krytyka względem Messiego jest co najmniej nie na miejscu i każdy kto się zna na piłce i potrafi obiektywnie spojrzeć na każdego zawodnika, nigdy by go nie skrytykował za całokształt kariery i w jego przypadku możemy absolutnie nazywac go GOATEM. Drugi taki zawodnik to Maradona.

AMEN

1

@gaucho104 dla mnie bez sensu jest mówienie że konieczne do bycia najlepszym jest MŚ, jakby wygrał jeden finał to byłby lepszy niż jest? Jakby urodził się w Polsce i nie miał szans na wygraną to już w ogóle by się nie liczył?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?