La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

3

Widzę LR wraca do korzeni politycznych czyli starcie prawicy z lewicą :D

7

@IronSanHybrid "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

1

@damianex10 No tak :)

7

@damianex10 śmiejesz się a prawda jest taka że ja mam rację i generalnie to ja powinienem ustalać reguły na świecie.

0

@IronSanHybrid Ta walka będzie legendarna cytując klasyka ;)

1

@Jakchcesz Drogie dziecko,to ja mam tylko rację,Ty jesteś za młody jeszcze na to^^

3

@IronSanHybrid Jak ktoś nie jest za prawica to lewak?

0

@tbas I to samo pytanie w drugą stronę. :D

0

@tbas i prawak odwrotnie ofc :D

1

@IronSanHybrid Dokładnie. Sa ludzie, tak jak ja, którzy nie sa za skrajnymi ugrupowaniami.

0

@tbas Nie jeden raz już to tutaj na La Rambli poruszałem. Mega irytujący jest fakt zero-jedynkowości większości ludzi. Tzn. Jak nie jesteś za PiS to na bank za PO, jak nie jesteś za PO to na bank jesteś za PiS. Nie możesz mieć mieszanych poglądów, tylko zawsze ktoś Cię musi gdzieś zaszufladkować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?