La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

19

Zasiłki, dopłaty, czternastki, piętnastki, dodatki, ulgi, bony, zwroty, gospodarskie wizyty, zapisy na węgiel i kolejki po cukier.

Jeszcze parę lat i zbudujemy drugi PRL.

5

@Przemek2323 jak tylko opodatkuja firmy na 50% to beda pieniążki na kolejne bony

1

@Przemek2323 optymista! Dlaczego miałoby to zająć aż parę lat?

0

@Przemek2323 Znowu straszenie PRL-em... xD Nie wszystko było złe. Który ustrój rozwijał przemysł? Komuna czy IIRP wyeliminowała analfabetyzm? Spółdzielczość! Gdyby za komuny nie powstało tyle osiedli mieszkalibyście nadal ze swoimi rodzicami u dziadków na starym mieszkaniu w kamienicy u prywacioka. 1000 zł czynszu teraz. Brak windy. Wspólna ubikacja na piętrze albo... na placu. Ubaw w tej demokracji w IIRP ludzie po prostu mieli...

1

@John_Doe obstawiam że masz 20 parę lat nie wiesz zawet jaka to była radość życia w tym PRLu.
To że zelektryfikiwali wieś i wybudowali mieszkania to zgoda, ale generalnie straciliśmy bez sensu mnóstwo czasu i szans na dużo szybszy rozwój.

1

@Przemek2323 Nie graj u buków, bo stracisz kasę.

Napisałem, że "nie wszystko było złe", czyli złe kwestie też były. Ani demokracja nie jest taka wspaniała, ani komunizm taki zły. Tyle. Pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?