- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1605 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1605 Culés
14
Wiecie że Messi, Bernardo, Trent Alexander Arnold, Zubimendi nie przyjdą. Wiecie to prawda?
1
@Emhyr Ze Ci 2 ostatni nie przyjdą to akurat byłaby dobra wiadomość.....
10
@PatrykBarca No dwóch ostatnich, a Trent i Alexander? :=]
2
@Danny Gaucho Oni 2 bez Arnolda to juz całkiem ogórki....
4
@Emhyr TAA to z dala od nas. Poziom obrony Semedo czy Desta
1
@PatrykBarca Co masz do Zubimendiego?
0
@FCB24 To kto w takim razie na PO z topu? Oni raczej nie chcą rzucać monetą z jakimś młodym tylko wziąć gotowy produkt
0
@Emhyr Gotowy produkt to Reece James nakrywa czapką Arnolda.
Z takich których mozna rozwinąć to Malo Gusto albo Vanderson z Ligue 1.
0
@Emhyr Do Zubimendiego nic nie mam. Wiem ze nie znajdziemy 2 Busiego, i mozemy szukac innego profilu. Ale Zubi jest po prostu cienki. Ogladałem kilka spotkan Sociedad od czasu kiedy sie pojawiły informacje o nim.
Największa jego zaletą jest to ze sie obrze ustawia ( cos jak Rakitic )
Ale ani jakis dobry w rozegraniu, ani technika uzytkowa nie powala, w ofensywie zupelnie nic. Jk przekroczy linie srodkową to dramat. A my czesto gramy na autobusy.
No po prostu taki gośc od czarnej roboty , fajny w asekuracji ale no średni piłkarz......
Chciałbym takiego Rodriego i kogos tańszego na PO np. Albo Ndidiego z Lester....
0
@PatrykBarca Reece James został skreślony przez podpisanie kontraktu do 2028 roku jakoś 2 tyg temu. Mówmy o realnych opcjach a nie sobie wymyślasz nierealnych ja specjalnie nie piszę Rodri czy James bo oni już są nie do wyjęcia. Rodri też ma podpisać nowy kontrakt
0
@Emhyr To Ci podalem tez inne opcje. A do wyjęcia jest kazdy jak sam chce odejśc. To nie PSG i klatka....
0
@PatrykBarca No pewnie tylko że za tych co mówię że już są nie do wyjęcia trzeba przyjść z ofertą 200mln.
0
@Emhyr No Arnold jest wyceniany na więcej niz James......Wiec naisalem ze lepiej Rodriego i jakiegos tanszego PO.
Albo Jamesa i tańszego DM :)