La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1451 Culés

15

Pomagajmy Ukraińcom bo tam przecież wojna a ty pracuj na te socjalne.


0

@ObiwanKenobi nie może być :v

konto usunięte

1

@ObiwanKenobi pisoludy akurat sobie kolejny elektorat kupiły

8

@ObiwanKenobi uwielbiam jak się Polacy oburzają a sami robili (a pewnie i robią dalej) dokładnie to samo tylko u Niemców.

Pretensje proszę kierować do rządu który nie dba o to żeby uszczelnić wypływ kasy

23

@Azi A niby do kogo kierujemy pretensje?
Nie wiem co ty robiłeś lub robisz w Niemczech. Interesuje mnie co jest robione w Polsce z moimi pieniędzmi

1

@Azi o ile dobrze kojarzę to socjal za granicą np. u mnie w Holandii przysługuje bezrobocie po wielu przepracowanych godzinach , bez chorobowych itp. można ubiegać się o taki socjal a nawet zapytać możliwość pobierania go będąc w Polsce . W dodatku jest to na czas z góry ograniczony .

Za to socjal w Pl jest rozdawany na prawo i lewo ,, bo masz dziecko" to Ci przysługuje i dąży do upadku tego kraju .

0

@ShawnC dość logicznym jest nie rozdawanie finansów publicznych na prawo i lewo. Ale to że coś jest logiczne nie znaczy że ma zastosowanie w państwie rządzonym przez PiS ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?