- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
6
30.11.2022r Polska vs Argentyna o godz. 20:00
Dokładnie za 63dni odbędzie się to widowisko, Lewy vs Leo Messi. ;)
Jeszcze można wymienić duo Jacek Góralski vs Rodrigo De Paul ;)
7
@Lionel_Messi10 Ależ to będzie srogi wp****l. Aczkolwiek trochę szkoda będzie Argentyny, mimo wszystko.
5
@macio_944 Tam będzie kareta Leo Messiego ;))
0
@Lionel_Messi10 Góralskiego nawet na mundialu nie będzie
0
@Emhyr Mam nadzieję, że Messiego też tam nie będzie.
0
@maroon No trudno żeby nie był
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
@maroon Czy tobie sufit na łeb się nie spadł? Życzyć kontuzji takiemu zawodnikowi?
0
@Coutinho007 No niestety - nic nie poradzę. Bardziej mnie interesuje to jak sobie poradzi nasza reprezentacja a większe szanse mamy gdy Messi wówczas nie zagra.
3
@maroon Dobrze, ale kontuzji nie życzy się nikomu, nawet takiemu Viniciusowi, Casemiro, Carvajalowi czy Grzmotowi, mimo, że ich nie trawie. Niech nasze orły pokażą klase i spróbują go zatrzymać.
3
@maroon Przecież nasza reprezentacja to jest totalny syf XD
0
@Emhyr Ale jest nasza i tyle wystarczy. Reprezentacji tak jak rodziny się nie wybiera.
4
@maroon Ale ty wiesz, że nie mamy szansy nawet na wyjście z grupy prawda? Nawet bez Messiego Argentyna by nas zmiotła z planszy.
3
@maroon Trzeba być realistą. Tam nawet jak wyjmiesz Lautaro i Messiego to nadal nas zdominują bo to nie jest ten poziom piłkarski.
0
@Coutinho007 A co niby zmienia ta wiedza? Cieszy mnie każde zdarzenie, które choćby o cień promila zwiększa naszą szansę na ugranie choćby punktu. Nie takie cuda się w piłce zdarzały.
1
@maroon No to skoro by ciebie ucieszyła kontuzja Leo tylko przez to no to gratuluje ci.