- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
2
Nie uważacie że kupowanie piłkarzy z formacji defensywnej poszło w bardzo złą stronę? Kupowanie bramkarza po tym jak gra nogami a nie po tym jak broni. SO po tym jak wyprowadza piłkę, a nie jak pilnuje rywali. Boczni obrońcy o tym ile mają asyst i goli, a nie ile straconych goli zawinili
4
@FCB24 Ale lepiej mieć obrońcę, który dobrze gra w obronie i dobrze wyprowadza piłkę niż takiego, który tylko broni.
Nie popadaj w skrajności
1
@FCB24 A myślisz, że dlaczego w obecnym futbolu padają rekordowe ilości bramek? Dawniej obrona to był mur, teraz futbol ewoluował, zupełnie inaczej wszystko funkcjonuje.
3
@FCB24 Uważam, że szuka się takich obrońców, którzy odnajdują się w nowoczesnym footballu i poza dobrą grą w obronie potrafią coś więcej. Jak bramkarz będzie słabo grał nogami to będzie wybijał piłki albo w aut oddając grę rywalowi, albo wykopywał piłki bezpośrednio pod nogi przeciwnika, więc jest to ważny aspekt pomijając standard bramkarski. Jak obrońca kiepsko wyprowadza piłkę to później jest problem by wyjść spod pressingu i głupie wybijanie na pałę do przodu.
1
@FCB24 dokładnie , np. ludzie jarają się Arnoldem za to ile stwarza okazji a w defensywie jest cienki jak sik pająka.
Na bramce ceniłbym sobie bardziej Oblaka w prime niż bramkarza , który dobrze gra nogi .
0
@FCB24 ja mam wrażenie że kiedyś dużo lepiej zawodnicy dośrodkowywali teraz ten elenent jest bardzo słabi wykonywany.Choć miże być to spowodowane że jest więcej zawodników w pu jarnym i lepiej zabezpiecxone są boki.