- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
5
Oni naprawdę będą drukować żebyśmy nie zamarzli, niektórzy sie z tego smieją, ale sytuacja zaczyna się robić pojebana i to nie tylko w Polsce. W 2023 będzie naprawde ciężko bo to się odbije jak dodruk covidowy. Miliony ludzi straci pracę zabiorą mieszkania z kredytu itd.
7
@NaFazieHitman kontrolowany upadek systemu. CBDC już czeka w blokach cyfrowe niewolnictwo nieuniknione i kwestią czasu;). Klasycznie można wyzywać mnie od szurów:)
3
@Barca1992 to dla naszego dobra ;)
3
@Barca1992 do tego kilka lat jeszcze, kilka niezwykle chudych lat.
Wtedy sam staniesz w kolejce po biometryczny dowód i dostaniesz trochę podpisanego cyfrowo ojro.
1
@Barca1992 Ta na pewno, a w szczególnie w Polsce gdzie 20 procent społeczeństwa umie obsłużyć tylko pilot i włączyć tvp, oni na pewno ogarną chipy w mgnieniu oka. WB tam 20 procent społeczeństwa starsze od Elżbiety II również zero problemów.
1
@Barca1992 zara łebki, które na myśl o teoriach spiskowych zleca się i będą wyśmiewać. Zobaczymy za kilka lat kto z kogo się będzie śmiał
0
@Gall https://innowacje.newseria.pl/news/obozy-dla-uchodzcow,p673860010
To już od dawna jest testowane, nie ma konieczności żeby przeciętny "polluters" się na tym znał.
Wystarczy że pokaźe ryło do kamery.
0
@Gall czip jest jest do odczytu zadnej wiedzy nie potrzeba wiec kazdy bedzie umial go obslugiwac ;)
0
@Dalhi Rozumiem że skojarza twoją tęczówkę z twoją torzsamością kontem bez twojej wiedzy tak, bo inaczej to trzeba zorganizować
@Hasszz jeszcze trzeba się na to zgodzić już widze jak staruszki ustwiają się w kolejkach po wszczepienie, skoro dalej od listonosza emeryturę i rentę odbiera 25% uprawnionych.
Bajki opowiadacie to może wejdzie ale za 15 lat i nie siłowo tylko ludzie sami na to pójdą.