- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
15
No cóż. Zagrywka propagandowa. Zapewne go nie przyjmą ale było by fajnie jakby jednak Ukraina stała się członkiem NATO:
https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1575849181528219648
@Kondziubarca @michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Encore
3
@Kgorecki2500 mam wrażenie czy widziałem tą deklarację na wiosnę?
Edit. Chyba że wtedy było wstępne
7
@Kgorecki2500 no to oby się udało, ale...to raczej nie przejdzie. Jedna bomba spadłaby na Ukrainę i...zaczynamy show.
@jakub1906 coś było, ale chyba jak piszesz, wstępne to było.
1
@Kgorecki2500 Oni nie spełniają wymagań. Szczerze to sam nie wiedziałem że tyle rzeczy musi spełniać państwo aspirujące do nato. Tak jak mówił ostatnio Wolski np. Że granic nie mogą bronić żołnierze, tylko to musi być osobna formacja (w sensie nie wiem jak to wygląda na Ukrainie, ale sam fakt że nie pomyślałbyś o takim warunku). No i generalnie jednak oni wbrew propagandzie (kibicuję im, żeby skopali dupska rosjanom) mają dość złe nawyki pozwalania na bycie w armii ludziom z wytatuowanymi piorunkami. Albo jedno albo drugie, bo NATO nie pozwoli na takie foty
1
@Kgorecki2500 Szkoda, że NATO jest aż tak obsrane przed ruskimi, wystarczyłoby ustalić jakieś misje pokojowe na Ukrainie i już kacap o atomach by mógł zapomnieć.
No ale chyba za dużo sobie wyobrażam, bo zachodowi chodzi przecież o wykrwawianie orków, a nie o niepodległość i dobrobyt Ukrainy.
Na razie niby NATO, albo raczej USA, dobrze to rozgrywają.
Jednak teraz po aneksji Republik i groźbach nuklearnych, zrobi się chyba lekki klincz i bardzo ciekawe, co zachód teraz zrobi.
Moim zdaniem odpuszczą Krym i Republiki, ze strachu.
0
@RosjaninBut Ale co nato ma zrobić więcej. Każdy tak mówi jakby nato nie wspierało Ukrainy, a potem zapominamy ze oni nie są w nato....
0
@LambiPL Od dawna w kręgach geopolitycznych na całym świecie, znana jest narracja, że NATO zbytnio kuli ogon przed patusem i to się źle skończy.
Skoro dla sojuszu ważne jest, aby kacap nie zajął Ukrainy, to przecież mogą tam się władować z misją pokojową, skoro kacapy mogą z rakietami, to my możemy z pomocą humanitarną i tym samym zabić klina ruskim, tak jak oni chcą zabić klina zachodowi, aneksją Republik i straszeniem atomem.
Sojusz powinien mocniej reagować, skoro Rosja zabija na terenie neutralnym i chce go sobie zabrać, to obowiązkiem drugiej strony jest do tego nie dopuścić.
Już pozwolili na za dużo, a można było temu zapobiec.
I jeszcze to ich pierdo...nie, że zniszczą flotę czarnomorską, jeśli Putin rzuci atomem. Już to widzę, jak natowskie samoloty bombardują ruskich, chyba w snach.