La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

7

Dziś sedzia robił wszystko by zachować wspanialą serię zwycięstw Realu. Zaliczył gola Viniemu, choć dwóch gości na biało ubranych stało przed bramkarzem, a jeden z nich nawet próbował zmienić lot piłki. Nie dawal kartek za hamskie faule gospodarzom np. dwukrotnie Viniemu, wyrzucił obrońcę Osasuny z boiska choć mogl dać żółty kartonik. Doliczył ponad 5 minut do meczu gdzie nie bylo wiele przerw, ale niestety gol nie padł , a obrońcy Osasuny nie chcieli uderzać piłki rękoma. Napracował się biedak przez 90 min a tu lipa... Wielki Real grający w 11 na 10 , mając najlepszego piłkarza świata AD 2022 Benzeme, przyszłego zdobywcę Złotych Piłek Viniego i najzdolniejszych rozgrywających świata młodego pokolenia , nie potrafi pokonać przeciętniaków z Pampeluny. Piękny jest ten sport. Czasami taki sprawiedliwy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?