La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

2

W ostatnich latach nie było pressingu,nie potrafiliśmy zbierać drugich piłek, był chaos w obronie,natomiast był Messi który robił nam grę ofensywną.

Wczoraj pressing był dobry, organizacja gry była na wysokim poziomie, często zbieraliśmy drugie piłki a Inter w ofensywie miał mało do powiedzenia.
Zabrakło kreatywności, dokładności, za mało prostopadłych piłek np. do wychodzącego Gaviego. Dembele mógł mu kilka razy zagrać to wrzucał na pałę a w drugiej połowie większość piłek do Roberto a ten też wrzucał na pałę.
Nasze boki obrony były tragiczne w ataku.
Z tak nisko cofniętym rywalem trzeba grać na jeden kontakt i uderzać z dystansu.

Ogólnie to tragedia w kreacji ale pozostałe elementy nie były takie złe.
Powtarza się schemat z zeszłego roku,przerwa reprezentacja i forma dramatycznie spada, na dodatek kontuzje, najbardziej odczuwalny jest brak Kounde który świetnie sobie radzi na prawej stronie.
Musimy się obudzić i zacząć grać swoje bo potrafimy to robić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?