La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

9

Już dawno pisałem, że tacy piłkarze jak Roberto nie mają prawa grać w takim zespole jak Barca. Dużo hejtu się na mnie wtedy wylało, że to wychowanek itd.
Wczoraj, to co zagrał, to nie jest już nawet śmieszne, zero ale to totalnie zero...nie rozumiem też taktyki trenera.
Naprawdę, oczy krwawią jak ogląda się taką grę. Po to został sprowadzony Raphinha by rozszerzać skrzydła by robić wiatr. W Leeds był jednym z najlepiej dryblujących a u nas nic, jakby zapomniał co potrafi.
Do tego boczni obrońcy nie włączali się w akcję i nie próbowali robić przewagi, przecież w dzisiejszej piłce to podstawa.
Ogólnie na ta chwile Xavi zawala najważniejsze testy. Wierzę w ten zespół ale wyjść z grupy będzie mega ciężkie.

0

@Klimach fan No nie ma prawa tam grać ale pech chciał że Kounde i Bellerin się wysypali,Xavi nie miał wyjścia.
Natomiast Xavi popełnił duży błąd dając Alonso na nisko ustawiony Inter,Balde wszedł i było lepiej.

0

@Roobo
Zawsze, mogliśmy przejść na 3 obrońców, opcji było kilka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?