La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

konto usunięte

6

Wasze zdanie?

9

@Rl9k1nG kurła ZA! W końcu...szkoda, że tyle lat na to czekaliśmy...

0

@Rl9k1nG A można jak najbardziej. Jeszcze jak.

0

@Rl9k1nG lepiej późno niż wcale

7

@Rl9k1nG atomówki w łapach pisiorów, jednak beda te reparacje od Niemców xDD

0

@Rl9k1nG Broń atomowa w Polsce tak ale pod władzą USA bo nasi mogliby przesadzić :P

0

@Rl9k1nG Przydało by się coś mieć, tak na wszelki wypadek.
Problem w tym, że NATO chyba nie ma głowic taktycznych, a to one są najbardziej potrzebne w drabince eskalacyjnej. Strategicznego atomu i tak nie użyjemy, bo jest za duży i wywołałby zapewne wojnę nuklearną, bo przeciwnik też ma czym strzelać.

0

@michal26 Tutaj również byłbym za. Oczywiście byłyby w rękach ludzi nieodpowiedzialnych i głupich, ale z drugiej strony to mogłaby być skuteczna broń obronna i mogłaby odstraszać potencjalnych agresorów (w których i tak póki co nie wierzę). Broń atomowa to broń obosieczna, ale trzymała w ryzach m.in. zimną wojnę by się nie rozprzestrzeniła na szersze horyzonty. Jednak jak ktokolwiek tego użyje, to IMO ino roz i następna wojna będzie tą ostatnią...

@marcin62 Ale śmiechłem :D

0

@macio_944 tylko, że my nie moglibyśmy ot tak tym dysponować. Coś jak leasing, kiedy to on decyduje o wszelakich naprawach itp.
Z tego co się orientuję to nasza decyzyjność byłaby bardzo ograniczona

1

@michal26 To nawet i lepiej.

1

@macio_944 w tym przypadku tak, a przy takiej "władzy", to już na pewno xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?