La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

2

Powiem Wam, że mi wyjątkowo siada ta nowa Fifa, ostatni raz grałem gdy w lidze weekendowej było 30spotkan i wtedy ciężko mi było wygrać 12 meczy, teraz mam 16-2...

konto usunięte

3

@FCB24 Oo stary. Taki bilansik to już jest coś.

2

@BartqRKO no sam jestem w szoku tym bardziej że skladu jakiegoś wyjątkowego nie mam (chyba), no ale niestety skończyło się na 16-4 bo w dwóch ostatnich meczach to zostałem rozwalony totalnie xd

0

@FCB24 u mnie gówno w ten weekend. 11 zwycięstw. Połowę FC grałem ręcznikiem De Gea, potem trafilem Tibo i to istny potwór jest. Bardzo mnie też zaskakuje Kroos. Fenomenalne podania. Genialna karta. Jak dostanie jakąś specjalna wersję z boostowanym tempem to mus jest jego posiadanie chyba. A z nagród za FC gówno

0

@VegetaPolska nie wiem jak Tibo i de Gea, ale Maignan to jest bramkarz na poziomie brązowej karty :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?