- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1185 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1185 Culés
3
Haaland już ma tyle goli w Premier League, co najlepszy strzelec "The Citizens" w poprzedniej kampanii. Brakujace ogniowo, nawet jeśli znów nie zdołają wygrać Ligi Mistrzów, to dzięki Norwegowi na spokojnie, bez stresu do ostatnich sekund wygrają ligę.
0
@MESSIah16 jak nie wygrają LM to będzie komromitacja Guardioli. Z takim budżetem to trochę żart jak się kompromitują w LM, tylko jeden finał.
1
@FCB24 nie całkiem, bo tam czasami decyduje jeden mecz. Liga to suma wszystkich występów, stabilizacja. A tam niech trafią na dzień konia np PSG
0
@MESSIah16 To tak nie działa. City wygląda kapitalnie od wielu lat, zmieniali się aktorzy a oni wygrywali. Wygrywali już ligę z dużą przewagą, walki do ostatnich sekund wynikały kapitalnej dyspozycji Liverpoolu nie brakującego ogniwa.
0
@MESSIah16 tylko zazwyczaj to przez Guardiole coś im nie wychodziło, bo a to zmienił ustawienie, a to zagrał bez DM gdy grał z nim przez cały sezon, a to cos innego. Guardiola za często próbuje kombinować w LM
0
@koziar jedno to znakomita dyspozycja LFC, dwa brakującego napastnika, tej typowej 9, która zabije mecz
0
@MESSIah16 City bez 9 osiągnęła swój największy sukces międzynarodowy w historii- finał LM. Bez 9 bili w lidze najlepszy Liverpool w historii ( przypominam 3 finały LM w 5 lat). Po prostu drużyna jak i trener potrafią się dostosować.
0
@koziar nie zmienia to nadal faktu, że z Norwegiem są jeszcze mocniejsi. Nie mieli 9, to się dostosowali. Teraz mają więcej opcji.
0
@MESSIah16 O tym się przekonamy w maju, nie w październiku.
0
@koziar o tym przekonujemy się co mecz ;)