La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

konto usunięte

3

/photo/1

Haaland już ma tyle goli w Premier League, co najlepszy strzelec "The Citizens" w poprzedniej kampanii. Brakujace ogniowo, nawet jeśli znów nie zdołają wygrać Ligi Mistrzów, to dzięki Norwegowi na spokojnie, bez stresu do ostatnich sekund wygrają ligę.

0

@MESSIah16 jak nie wygrają LM to będzie komromitacja Guardioli. Z takim budżetem to trochę żart jak się kompromitują w LM, tylko jeden finał.

konto usunięte

1

@FCB24 nie całkiem, bo tam czasami decyduje jeden mecz. Liga to suma wszystkich występów, stabilizacja. A tam niech trafią na dzień konia np PSG

konto usunięte

0

@MESSIah16 To tak nie działa. City wygląda kapitalnie od wielu lat, zmieniali się aktorzy a oni wygrywali. Wygrywali już ligę z dużą przewagą, walki do ostatnich sekund wynikały kapitalnej dyspozycji Liverpoolu nie brakującego ogniwa.

0

@MESSIah16 tylko zazwyczaj to przez Guardiole coś im nie wychodziło, bo a to zmienił ustawienie, a to zagrał bez DM gdy grał z nim przez cały sezon, a to cos innego. Guardiola za często próbuje kombinować w LM

konto usunięte

0

@koziar jedno to znakomita dyspozycja LFC, dwa brakującego napastnika, tej typowej 9, która zabije mecz

konto usunięte

0

@MESSIah16 City bez 9 osiągnęła swój największy sukces międzynarodowy w historii- finał LM. Bez 9 bili w lidze najlepszy Liverpool w historii ( przypominam 3 finały LM w 5 lat). Po prostu drużyna jak i trener potrafią się dostosować.

konto usunięte

0

@koziar nie zmienia to nadal faktu, że z Norwegiem są jeszcze mocniejsi. Nie mieli 9, to się dostosowali. Teraz mają więcej opcji.

konto usunięte

0

@MESSIah16 O tym się przekonamy w maju, nie w październiku.

konto usunięte

0

@koziar o tym przekonujemy się co mecz ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?