- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
2
Ćwiąkała w punkt o Barcelonie:
3
@RosjaninBut Ehh na złej stronie to rozmieściłeś xD
Dopiero 2 dni temu tu była dyskusja jak to Ćwiąkała jest zerem na niczym się nie zna i bez podstaw ( na siłe) pod publiczkę krytykuje Barcelonę.
Lepiej usuń bo cie zjedzą
Chociaż nie, czekaj. Nie wiem w którą stronę dzisiaj wieje wiatr może chorągiewki już zmieniły stronę :)
1
@RosjaninBut Ciezko sie z tym nie zgodzic. Również mam odczucia takiego Koemaniowania. Druga połowa, pełne portki i modlenie sie o koniec meczu. Tak jak Ćwiąkała nie potrafi zrozumieć tak i mi szczena opadła jak bardzo Barca upadła.
3
@RosjaninBut tylko
1.Celta nie gra pucharach a Barca gra więc trudno żeby nie wyglądali fizycznie lepiej.
2 ekipy motywują się na Barce i inter był mega zmotywowany to samo celta
3 Ja nie wiem czy Real tak kontroluje mają 7 bramek straty barca 1.
4 Barca straciła połowe składu a Real takich problemów nie ma.
5.Torres przyszedł do Barcy po kontuzji ( oprracji)z covidem.Teraz nie miał presezonu z powodu kontuzjo trudno oczekiwać aby coś grał.
6.Roberto był po kontuzji wstawianie młodego Balde było konieczne.Nie oczekujmy tu cudow musxą tu wrócić zawodnicy przynajmniej jeszcze kounde i Depay.
7 miltao Ramosem jego Araujo przestawił jak klocka.Z całym szacunkiem ale Ramis jest silniejszym zawodnikiem
Podsumowując jesteśmy w trudnej sytuacji i muszą wrócić zawodnicy kontuzjowani i jeszcze to raz trzeba poukladać bo ci co grają mało gtali jak Alonso Alba Pique christiansen itp.
Można sie mądrzyć ale trzeba oewne sorawy brać pod uwagę.
1
@Borneo Zgadzam się w 100%