La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

4

Czy mówiąc o sobie biały sam się obrażam? Może powinienem nazywać się białoskórym? A może centroeuropejczykiem. Jakie to skomplikowane.

6

@Comentateiro Zamilcz białasie, skrrrrrt

8

@Comentateiro Nikogo nie interesuje że biali, białych niewolników mieli. Nikogo nie interesuje że czarni, czarnych niewolników mieli. Ważne że biali, czarnych niewolników mieli i dla tego nie możesz nazywać osoby z takim kolorem skóry czarnymi :)
Pomogłem ? xD Niema za co :)

0

@Comentateiro Jedyny obraźliwy kolor jakim można kogoś określić to tęczowy. Aha i warto pamiętać, że w Polsce określenie "czarny" nie odnosi się do koloru skóry tylko do koloru sutanny.

konto usunięte

0

@Comentateiro mówiąc na siebie biały stajesz się rasistą. Jak nazwiesz się białasem to stajesz się Afroamerykaninem. Wybierz rozsądnie.

konto usunięte

0

@Comentateiro afropolakiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?