- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
9
Kupiony Raphinha - udział przy golu, walka do końca mega na plus.
Kupiony Lewandowski - dwa gole
Przedłużony kontrakt Dembele - gol otwierający mecz
A w obronie z kupionych: Bellerina, Kounde, Christensena i Alonso zagrał kto? Tylko ten ostatni. Oczywiście trzeba też pamiętać o Araujo.
Każdy z nowych elementów w ataku dal coś od siebie, abstrachujac o ich samej gry. Obrona była wzmocniona w lato by już nigdy taki Pique nie grał w meczach o wszystko w Europie. I co? I tak zagrał z konieczności. Serio, na tych Ligach Narodow, na jakich pastwistkach Urugwaj - Iran zaprzepaściliśmy sobie wiosnę w LM. Jeszcze raz podkreślam, atak liczby dal mimo wszystko. Obrona niedojechala, bo de facto nie miała prawa dojechać
9
@barcelonaLM Ale i tak przyjdzie ci parę łebków, którzy napiszą, że to wina Xaviego i już wieszczą mu zwolnienie przed końcem sezonu xD
3
@Wossi61FCB Xavi nie jest bez winy, ale na pewno stanowi tylko część i ta część jest mniejszością w ogólnym obrazie. Liczyłem że może Balde zagra od początku. Teoretycznie mógł wystawić De Jonga za Pique ale w ten sposób praktycznie bylibyśmy beż zmiennika w pomocy na drugą połowę. Niestety ale to była konieczność wystawienia takiej obrony. Jakieś twierdzenia że Chadi mógł zagrać, przecież on nawet nie jest na liście B zgłoszony, a niektórzy by mu chcieli dać zagrać.
Trafiliśmy na najgorszy moment sezonu z tymi kontuzjami w obronie.
0
@barcelonaLM no jak dla Ciebie ten drewniany raphinia co po 4 meczach ma udział przy golu i walkę do końca (a do tego miliardy strat) to jest wartość dodana do ataku to nic dziwnego, ze jestescie gdzie jestescie. W takim razie Łukasz Wrzutquez, walczący do końca w każdym meczu, to ścisły top.