- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
1
Już pisałem czemu Geri ostatnim wyborem, jak widać nie potrafi się dostosować do taktyki. W klasyku nie powinien nawet minuty dostać. Wolałbym zobaczyć tam już Frenkiego, czy Alonso. Tak naprawdę to jego błąd reanimował Inter i zaczął burzyć domek z kart.
4
@Rewolucja123 Zacznijmy od tego, że tego kloca Alonso nie powinno być w tym klubie.
Był Grimaldo do wyjęcia to wzięli tą miernotę z Chelsea, tylko dlatego, że był za free...
Roberto V2 tylko, że z lewej strony.
0
@HighestInTheRoom mało mnie to już obchodzi. Xavi chce grać ofensywnie, wysokim pressingiem i zamykać przestrzenie zawężajăc w miarę boisko, a z Pique tego nie zrobi. Czemu? Bo on już nie ma warunków do takiej gry. Spòjrz jak City, czy Liverpool gra pressingiem i masz ogromną ròżnicę. Geri nadaje się już do klubów stricte defensywnych.
0
@Rewolucja123 wystawianie SP i LO na SO? super, dawno tego nie widziałem w meczu Barcelony
0
@FCB24 Wolę te opcje, niż stawianie młodzika na pożarcie. Ale spoko, jak chcemy zniszczyć komuś karierę, to czemu nie.
0
@Rewolucja123 Jakby wiesz, krytyką Alonso nie usprawiedliwiam Pique, bo jak dla mnie obaj nie zasługują na grę w pierwszym składzie.
Mówisz City, Liverpool. Tylko zobacz kto tam gra na LO i ŚO.
To jak porównywanie malucha z mercedesem.
Dodatkowo, nikt tutaj nie chce wystawiać Chadiego na Real, bo to zdecydowanie za głęboka woda dla młodego, i Xavi doskonale to wie.
Jak dla mnie, na Real, para Garcia - De Jong będzie najlepszym rozwiązaniem.
1
@HighestInTheRoom no wła§nie. My mieliśmy idealnych piłkarzy do takiej gry przed przerwą, potem wypadli kluczowi, potem jeszcze Andreas i został tylko jeden dobry do taktyki stoper.
Kolega wyżej chyba nie wie.
1
@Rewolucja123 No niestety, prawda jest taka, że wszystko się posypało po tej przerwie na reprezentację.
Do tego czasu, to naprawdę wyglądało bardzo obiecująco.
Dlatego śmieszą mnie ci znawcy, którzy chcą zwolnienia Xaviego, nie mając na uwadze, że wypadło mu 3 ultra ważnych piłkarzy i Depay z Bellerinem do rotacji...
Ciekawe czy Kounde wykuruję się do klasyku, bo z tego co czytałem ma być gotowy, choć nie wiem czy ryzykowałbym jego występ.
Tak czy siak na niedzielę na ŚO dałbym duet Garcia - De Jong, a w meczach z ligowymi ogórami ogrywałbym Chadiego.
0
@Rewolucja123 nie wiesz jak się spisze młodzik. Przypominam, że Varane w jednym z swoich pierwszych meczy przykrył Messiego jak chciał