La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

konto usunięte

4

Wstyd i hańba. Tak naprawdę jest już po sezonie jakby on się nie zakończył bo w tyłku mam tą LaLige i klepanie ogórków, pokazali już na co ich stać i co znaczą w Europie. Pośmiewiska ciąg dalszy. Może trzeba w zimę zaciągnąć kolejne kilka dźwigienek xD

5

@AdiKingu96 To nie oglądaj.

konto usunięte

13

@AdiKingu96 Wstyd hańba to zachowanie i komentarzee takich pseudofanów jak Ty. To jest po sport raz się wygrywa, raz się przegrywa i idzie dalej a nie płacze bo drużyna śmiałą być gorsza od przeciwnika. Takich ,,fanów" to nie życzę nawet Realowi. Żałosne.

6

@koziar a co ma chłop skakać z radości? FC Barcelona, jeden z 5 największych klubów w historii, dwa razy z rzędu odpada z LM...tak, to jest wstyd i hańba. Można przegrywać ale nie tak jak 8-2 czy z byle jaka Romą 3-0. Jesteśmy poswiewiskiem w Europie i lepiej bysmy my fani zdali sobie z tego sprawę, ale najważniejsze by Ci co za to są odpowiedzialni też o tym myśleli

2

@AdiKingu96 To wypie... za przeproszeniem kibicować Realowi jak LaLigę masz w "tyłku". Oni dalej grają w Europie i się nie kompromitują.

Kolejny kibic sukcesu, co jak idzie to mało w dupe nie wejdzie a jak nie idzie to wylewa swoje gorzkie żale...

konto usunięte

2

@FCB24 Co ma 2-8 czy Roma do tego remisu? To wszystko jets historią a wasze burzenie się wynika z jakiejś chorej wizji jakoby Barca jest jakimś lepszym klubem od reszty. O tak rozpłaczmy się wszyscy , to jest najlepszy pomysł. Brawo. Byliśmy słabsi to odpaliśmy, ludzie myślą, że każda drużyna mająca nazwiska jest skazana na sukces. Ja wierzę, że czekają nas jeszcze w tym sezonie piękne chwile i akceptuję tą porażkę. Widziałem błędy, miałem mieszane uczucia ale widziałem takze walkę do końca od naszych a sam mecz bardzo mi się podobał, zwłaszcza, że nie mieliśmy najlepszych obrońców. Na koniec jeśli czyta to jakiś kibic Interu to gratuluję, bo drużyna naprawdę zasłużyła na te wyniki.

2

@koziar świetnie podsumowałes swoje zdanie. Kibice Interu zwalniali trenera bo był słaby....ale spotkał kogoś znacznie słabszego i Inzaghi okazał się epickim taktykiem.... Porażki z Bayernem, Romą czy Liverpoolem nie są przeszłością - to się będzie ciągnęło w europejskich pucharach dopóki nie osiągniemy w nich czegoś. Nie mówię o wygraniu ale np odpaść w ćwierćfinale z Citi w dwumeczu 5-4. Po walce. I tak, po ten porażce powinniśmy zacząć płakać bo to porażka na każdym szczeblu. Finansowym. Sportowym. Marketingowym.

1

@FCB24 Porażki z Bayernem, Romą czy Liverpoolem nie są przeszłością - to się będzie ciągnęło w europejskich pucharach dopóki nie osiągniemy w nich czegoś - otòż nie. To są porażki, o których powinno się zapomnieć, w Barcelonie jednak nie chce się o nich zapomnieć.

0

@Rewolucja123 a zapomnisz o nich przy kolejnych kompromitacjach tak jak w tej edycji?

1

@FCB24 Tak. Ja dawno o tych meczach zapomniałem. Jak się o nich przypomina, tym większa presja rośnie na zespół, a co za tym idzie, większe prawdopodobieństwo kolejnej wpadki.

3

@Rewolucja123 to nie są dzieci z przedszkola czy ludzie co zarabiają po 3tys miesięcznie by zarobić na rodzinę i mieć problem by udźwignąć to psychicznie. Jak nie dają psychicznie to niech idą do jakieś ligi nigeryjskiej i tyle. Można raz, max dwa razy zwalić na mentalność ale nie rok w rok po każdej wpadce.

0

@AdiKingu96 w szkole będą Cię wyzywać?

1

@AdiKingu96 To jest tylko kompromitacja sportowa, jaki wstyd i hańba. Wstyd i hańba to był łomot z Bayernem. Już po sezonie hah. A liga to co? Same ogórki to po co w ogóle grać ligę? To samo można powiedzieć o prawie każdej lidze. Poza tym tu nie chodxi o klepanie ogórki, będzie walczyć o tyuł z Realem. Serio Cię to nie ekscytuję? Bardziej byś wolał żeby wyjście z grupy i odpadka w ćwierćfinale i nic nie wygrać zamiast walczyć z Realem i wygrać ligę? Wygranie ligi to jest ogromny wyczyn i sukces. I żeby nie było nie twierdzę, że nie wyjście z grupy to coś dobrego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?