La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

konto usunięte

20

Xavi odstawił Albe, gdyby zdrowy był Kounde i Bellerin to z ławki nie wstałby Roberto. Podobna sytuacja z Pique, wiemy doskonale że u Xaviego był 5 obrońcą. To że ci piłkarze grają to nie jest kaprys trenera tylko możliwości personalne drużyny. Wszysycy mówią o tej szerokiej kadrze ale jak miał być ktoś kontuzjowany to akurat wolelibyśmy Roberto Pique i Albe a nie Araujo Kounde czy Christensena. W ataku mamy też szeroki skład. Ale chyba nikt by nie chciał kontuzji Lewego Dembele i Raphinhi w tym samym momencie. Jasne że mogliby zagrać Ansu Ferran i powiedzmy Depay ale roznica poziomu byłaby taka jak u naszych obrońców. Szeroka i silna kadra jest dobra jak ewentualne kontuzje dobrze się rozkładają. A nie jak jeden blok jest całkowicie inny niż trener oczekiwał w kluczowych spotkaniach.
Najgorsze jest to że ten nowy blok obronny znowu będzie potrzebował czasu na zgranie. A tego przez mundial zabraknie. Mam nadzieje że kibice dalej tłumnie będą przychodzić na stadion bo przy dobrej grze w LE wcale aż tak bardzo finansowo nie musimy ucierpieć. Warunek jest jeden finał LE w tym sezonie. Czy to możliwe? Jezeli piłkarze wrócą zdrowia z mundialu to absolutnie tak.

2

@Janiama przydałoby się żeby araujo nie zdążył na mundial

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?