La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

konto usunięte

1

"Joan Laporta: Pracujemy już nad zimowym okienkiem transferowym"
To co się dzieje w Barcy jest niepokojące. Miesiąc temu skończyliśmy bardzo intensywne okienko transferowe w którym przyszli: Raphinha, Jules Koundé, LEWANDOWSKI, Franck Kessié, Andreas Christensen, Héctor Bellerín oraz Marcos Alonso. Z takim składem już zarząd myśli o przyszłym okienku. Ja rozumiem, że dobrze jest planować pewne spawy z wyprzedzeniem, ale nie można zapomnieć o teraźniejszości. O Champions League możemy już raczej zapomnieć, wygrana z Bayernem z naszą grą będzie wręcz niemożliwa. Brak wyjścia z grupy w Lidze Mistrzów na pewno nie powinno być przesądzone po 4 kolejkach, uważam że nie mamy również pomysłu na grę. Przykładowe taktyki innych drużyn: dominacja, gra z kontry albo stawianie autobusu, a my? Statystyki z 4 ostatnich meczów: 62% 505 podań (3:3 Inter), 58% 565 podań (1:0 Celta), 72% 706 podań (Inter 1:0), 72% 770 podań (Mallorca 0:1). Czy wysokie posiadanie piłki i zdecydowanie większa ilości wykonywanych podań umożliwia nam zdominowanie rywala i posiadanie pełnej kontroli nad spotkaniem? Xavi teraz naprawdę musi BARDZO intensywnie pracować i obejrzeć kilka razy spotkanie Szachtaru z Realem. Niedzielnego spotkania z tymi drugimi się obawiam, mam nadzieję że uda się zgarnąć jakieś punkty.

1

@J4no Generalnie to nic dziwnego, że cały czas pracują nad wzmocnieniami. Dziwne jest tylko to po co o tym gadać już teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?