La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

1

Najtrudniejszy moment w całej trenerskiej karierze Xaviego do grudnia,pytanie jak to przetrwa,bo nie wierzę w kolejne trzęsienie ziemi od Laporty i zwolnienie go przed końcem sezonu.

2

@FcPortoFan1999 No ja podejrzewam jak to się skończy, ale nie będę wróżył.

0

@MesQueUnClub_87 Może uchyl rąbka tajemnicy,bo też Chciałbym wiedzieć :).Bo Ja stawiam że Barca jakieś trofeum w tym sezonie po prostu musi wygrać,nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez wygrania czegokolwiek.

3

@FcPortoFan1999 Obstawiam Puchar Króla w tym sezonie i odejście Xaviego w połowie następnego sezonu, kiedy zarząd zorientuje się, że wszystko zmierza w kierunku poprzedniego. Nie uważam jednak, żeby wina leżała całkowicie po jego stronie bo na to składa się wiele czynników, które w połączeniu ze sobą tworzą dużą falę przykrych konsekwencji. Z transferów, które zrobiliśmy tak naprawdę tylko Kounde i Lewandowski mają wystarczająco jakości na to by rywalizować z najlepszymi, chociaż nawet oni potrafią zniknąć. Jeśli chodzi o pozostałych zawodników to Dembele gra w kratkę, Gavi ma przed sobą jeszcze wiele lat nauki i upłynie sporo wody nim nabierze doświadczenia, Pedri ma ogromny talent, ale jeden piłkarz nie będzie kluczowy we wszystkich spotkaniach ligi i LM, to niemożliwe. Raphina, Alonso, Roberto, Kassie nie są na poziomie Barcelony, którą znaliśmy z dawnych lat i którą chcielibyśmy nadal oglądać. Busi i Pique to już powinni być w MLS po tym sezonie. Fati po trudnej drodze z kontuzjami, być może już nigdy nie wróci do dawnej formy. Araujo jest kluczowym graczem w defensywie. Jak się wysypie to nie wiadomo kim go zastąpić. Tak naprawdę cała ta kadra jest mocno średnia IMO i brak jej kolektywu oraz stabilizacji. Tu nie ma żadnej chemii, ani automatyzmów, zagrań na pamięć. Czysta improwizacja indywidualności, które próbują zagrać najlepiej jak potrafią. Tylko, że chcieć, a móc to różnica.

0

@MesQueUnClub_87 Czyli troszkę Koemanowo obstawiasz odejście Xaviego z Barcy.Bo On też wygrał w 2021 Puchar Króla,w dość dramatycznych okolicznościach,ale odszedł w połowie kolejnego sezonu.

1

@FcPortoFan1999 Tak, ponieważ uważam, że jeżeli pierwsza połowa następnego sezonu będzie wyglądała źle to zarząd będzie chciał zareagować i będą próbować ratować sezon lub nawet pokazać Cules, że nie przyglądają się biernie kiedy statek tonie. Teraz Xavi dostanie jeszcze jedną szansę ze względu na to, że przepracowanie jednego sezonu ze świeżo zbudowaną drużyną może być uznane za byt krótkie do tego by stworzyć w niej kolektyw i pełne zgranie. Jak mu to nie zacznie hulać w następnym to czarno to widzę dla jego przyszłości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?