La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 930 Culés

1

Podsumowanie Fify. Do jakiegoś wyzwania potrzebowałem chyba max 3 zawodników z jednego kraju w składzie to zastąpiłem jednego Hiszpana na PO (miałem 4 w składzie) Mullerem po czym zapomniałem go zamienić z powrotem i zagrałem dwa mecze w Rivals (dwa wygrane). O tym, że gram tam Niemcem przypomniał mi Smokowski swoim komentarzem bo grał jak rasowy PO xD A może nawet lepiej.

Druga sprawa. Ten nowy system zgrania jest bez sensu. Chciałby sobie człowiek zbudować skład Barcelony ale nie ma żadnego dobrego zawodnika na ŚPO. Przynajmniej Pedri TOTW tani to wleci do drużyny :P
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom @PatrychoO @Jakchcesz @macio_944 @Transu96

4

@Kgorecki2500 możesz sobie zmienić zatem formację, na taką bez śpo.

0

@VamosRakieta Ale ja chciałbym grać taką z ŚPO :P (tak, da się to już w meczu zmienić ale nie wiem po co tak kombinować.)

2

@Kgorecki2500 Wystarczy zmienić w taktyce ustawienie i sobie kogoś na SPO przestawisz. Ja składzik cienki ale też lubię 433 z ofensywnym i Papu Gomez mi robi robotę kozak. Kessie zostaje z tyłu, Papu na wolnym na SPO i Pedri w informie SP. Wszystko się zgrywa fajnie tylko brak szczęścia w paczkach. Po tym FC z pickow Martinelli, Modeste i jakis syf 78xD

2

@Kgorecki2500 złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, nowy system zgrania jest git, spieprzyli tylko że śn nie ma zgrania na śpo itd.

1

@Kgorecki2500 ale wystarczy w taktyce sobie ustawić taka formacje, która Ci pasuje i zmienić jednym przyciskiem w trakcie meczu. Ustawienie tego trwa jakieś 30s a zmiana w meczu tej formacji to w ogóle naciśnięcie przycisku. Nie ma w tym żadnego kombinowania. Sam mam ustawione 4 różne formacje i w trakcie meczu sobie często dostosowuje do przeciwnika.
Zgranie jest właśnie super bo łatwiej jest wymieszać skład z kilku lig. Nie trzeba się teraz martwić o te glupie linki tylko ustawiam sobie Lewego na N i Ter Stegena na bramce i dają oni sobie wzajemnie zgranie.

1

@Kgorecki2500 mi się mega podobalo jak Messi przepycha mojego Adame Traote xd ale ogólnie ta FIFA wg mnie bardzo fajna

0

@FCB24 Nie no. Gra mi się przyjemnie ale pewne "kwiatki" są :D

0

@Kgorecki2500 a ile to roboty, ino przycisk wcisnąć i masz formację jaką chcesz ;)

konto usunięte

1

@VamosRakieta ty typy dodaj bo zaraz mecze

0

@Rust_Cohle dziękuję, kochany jesteś, o typerku tym razem akurat pamiętałem. Ale Fantasy poszło w piździet żeby była równowaga w przyrodzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?