La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

0

Czemu nie ma żadnego meczu na eleven? Ja jebe..

konto usunięte

0

@Medium Bo puszczają Union a nie jakichś randomów z Madrytu

0

@MesQueUnClub96 W tyłku mam Madryciakow, ale Betisu, ani Valladolid nie ma

konto usunięte

1

@Medium Betis przy Unionie to jak Legia przy Arsenalu

1

@MesQueUnClub96 Ten Union co jest w każdej statystyce poza faulami i bieganiem na 15/17 miejscu? Dzięki na taki futbol

konto usunięte

1

@Medium Zaufaj znawcy. On się zna.

konto usunięte

0

@Medium Dobra idź sobie kibicuj Napoli xD może z tych punktów na początku sezonu starczy wam na TOP4

0

@MesQueUnClub96 Chociaż grają ładna piłkę z pomysłem i nie muszę wbijać szpilek w oczy od oglądania tych kalafiorów

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 @Medium Dostałeś pozwolenie od samego Najmana tej strony. Zaszczyt.

konto usunięte

0

@Medium no to oglądaj, Union przynajmniej ugra mistrza
@tristan87 witam pana "super", "ok", "dobrze"

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Union przy Napoli to jak Legia przy Arsenalu

konto usunięte

0

@P33ck Union zjada Napoli na śniadanie.

0

@MesQueUnClub96 Union ugra tak mistrza jak Hurkacz Wimbledon i US Open
Union w LE bilans 2:2 i 3 miejsce z Braga w grupie i Malmo, hahahahaha. Zobacz sobie gdzie Napoli jest w grupie z Ajaxem i Liverpoolem, a potem wróć

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Dobrze.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Nie w tym sezonie. Z resztą w poprzednim też nie, ani dwa sezony temu. W zasadzie to w żadnym

konto usunięte

0

@Medium No i trzeba też dopisać na którym miejscu jest Union w LE w grupie z jakimiś plackami

konto usunięte

0

@Emhyr Jakby co to Barcelona będzie grała w tych samych rozgrywkach co oni

konto usunięte

0

@Medium No i wycisną 1/8 LM, które nie da im zupełnie nic.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Póki co to Union spada do Ligi Konferencji.

konto usunięte

0

@Emhyr ale nie spadnie. Zobaczysz, Union wylosuje nas - i wyrzuci z LE. Oczywiście jak Xavi tu zostanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?