- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Czemu nie ma żadnego meczu na eleven? Ja jebe..
0
@Medium Bo puszczają Union a nie jakichś randomów z Madrytu
0
@MesQueUnClub96 W tyłku mam Madryciakow, ale Betisu, ani Valladolid nie ma
1
@Medium Betis przy Unionie to jak Legia przy Arsenalu
1
@MesQueUnClub96 Ten Union co jest w każdej statystyce poza faulami i bieganiem na 15/17 miejscu? Dzięki na taki futbol
1
@Medium Zaufaj znawcy. On się zna.
0
@Medium Dobra idź sobie kibicuj Napoli xD może z tych punktów na początku sezonu starczy wam na TOP4
0
@MesQueUnClub96 Chociaż grają ładna piłkę z pomysłem i nie muszę wbijać szpilek w oczy od oglądania tych kalafiorów
1
@MesQueUnClub96 @Medium Dostałeś pozwolenie od samego Najmana tej strony. Zaszczyt.
0
@Medium no to oglądaj, Union przynajmniej ugra mistrza
@tristan87 witam pana "super", "ok", "dobrze"
1
@MesQueUnClub96 Union przy Napoli to jak Legia przy Arsenalu
0
@P33ck Union zjada Napoli na śniadanie.
0
@MesQueUnClub96 Union ugra tak mistrza jak Hurkacz Wimbledon i US Open
Union w LE bilans 2:2 i 3 miejsce z Braga w grupie i Malmo, hahahahaha. Zobacz sobie gdzie Napoli jest w grupie z Ajaxem i Liverpoolem, a potem wróć
0
@MesQueUnClub96 Dobrze.
0
@MesQueUnClub96 Nie w tym sezonie. Z resztą w poprzednim też nie, ani dwa sezony temu. W zasadzie to w żadnym
0
@Medium No i trzeba też dopisać na którym miejscu jest Union w LE w grupie z jakimiś plackami
0
@Emhyr Jakby co to Barcelona będzie grała w tych samych rozgrywkach co oni
0
@Medium No i wycisną 1/8 LM, które nie da im zupełnie nic.
0
@MesQueUnClub96 Póki co to Union spada do Ligi Konferencji.
0
@Emhyr ale nie spadnie. Zobaczysz, Union wylosuje nas - i wyrzuci z LE. Oczywiście jak Xavi tu zostanie