La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

1

Póki był remis 0:0 już chciałem pisać że De Jong wygląda bardzo dobrze, przecinał ważne piłki , odbierał, mógł się podobać co po kilkunastu minutach potwierdzili odziwo komentatorzy eleven (zwykle pdola bzdury). Lewy co tu dużo pisać , ciągnie nas za uszy..
Fati, średnio mi się podoba ale mam wrażenie że SREDNI Fati daje i tak więcej niż Dembele i Raphinha co jest trochę smutne. Wiecie czemu, Fati daje też balans Ferranowi, oni mają z kim grać bo są to piłkarze nie tyle co szybcy, wybitni, ale są inteligentni przez co szukają się nawzajem. Nie mają tych argumentów co Demb i Raph ale jak widać ich zalety może sprawdzają się bardziej w Barcelonie niż francuza i brazylijczyka. Zobaczymy, nie skreślam ich ale od pewnego czasu mam takie przemyśle je że takich szybkich graczy lepiej trzymać na ławce jako jokerów, wtedy można lepiej wykorzystać ich zalety (podmeczony przeciwnik itp).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?