La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

11

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki trafił w nocy na izbę wytrzeźwień przy Kolskiej. Ratownicy medyczni odnaleźli go, gdy leżał na ulicy, przy jednym z przystanków w Wilanowie. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie [tvn24.pl].

Nie ma co się dziwić. Taka odpowiedzialność za losy całej Polski na nim ciąży, że musi jakoś odreagować. Ważne że jest prawy i sprawiedliwy.

3

@Przemek2323 Już się nie mogę doczekać, jak o 19.30 odpalę Wiadomości i tam go za to obsmarują. Bo obsmarują, prawda?

1

@Przemek2323 Piękny przykład dla uczniów :)

4

@tbas nie czarnek, czarnecki:) Syna Rysia "obatela" czarneckiego.

1

@escarabajo A ok. Dzieki za wyjasnienie.

4

@Przemek2323 przynajmniej nie prowadził auta xD

3

@NaFazieHitman bo jego prowadzili xD

1

@damianex10 powiedzą, ze nie prowadził auta jak Tusk.
Swoją drogą pamiętam jak posła Wiplera policja pobiła jak był podpity i jeszcze dostał zarzuty za atak na policjantów. Telewizje go zlinczowały, prokuratura przyznała racje policjantom, ale nagrań monitoringu nie udostępniła. Jak nagrania wyszly okazało się, że jednak Wipler miał racje.

1

@Przemek2323 Doskonały przykład odpowiedzialności. A nie to co opozycja która w takim stanie siada za kółko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?