La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

2

Potężny cios w szczękę la ramblowych "fachowców" wyprowadziłeś Gavi. Nieładnie tak chwalić Koemana, to niepopularne. Forumowym szczurom oczy krwawią, jak czytają takie słowa. :)

1

@Don Lucas Bez sensu piszesz. Czy to, że Koeman nie nadawał się zbytnio na trenera Barcy wyklucza, że zrobił coś pozytywnego?

0

@Comentateiro Bez sensu, to Ty komentujesz. Chciałbym zobaczyć jak Koeman radzi sobie z tym składem, który ma obecnie Xavi. Niewykluczone, że wielu fachowców do końca sezonu musiałoby odszczekiwać wiele z napisanych bzdur. Niestety tego się nie dowiemy. Za to dowiemy się ile jeszcze w tym sezonie z tym składem ugra Xavi.

0

@Don Lucas Mieliśmy przykład jak radzi sobie Koeman z dobrym składem, z Messim włącznie. Ten test oblał, a zespół grał na poziomie przez 2 miesiące. A wtedy liga była do wygrania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?