- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1605 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1605 Culés
1
@MesQueUnClub96 Nie tylko Novak Djokovic z grupy Goatowej będzie grał w hali Bercy pod Paryżem.Rafa Nadal też tam się wybierze aby wreszcie wygrać tam po raz pierwszy.
0
@FcPortoFan1999 Ale Nadal nie należy do grupy Novaka, bo GOAT (Nole) jest tylko jeden :)
2
@MesQueUnClub96 Patrzę na wielkie szlemy,a tam Rafa ma 22 a Novak ma 21.Patrzę na medale olimpijskie.Tam Rafa ma złoty medal,Novak ma brązowy z Pekinu 2008.Moim zdaniem Rafę można zaliczyć do tej ścisłej grupy Goatów :)
1
@FcPortoFan1999 tenis to nie tylko szlemy i IO. Mastersy, ilość tygodni jako nr 1, ilość zdobytych punktów, H2H, większość statystyk przemawia za Novakiem
2
@MesQueUnClub96 Nikogo tygodnie jako nr1 nie interesują, czy H2H, liczą się szlemy i igrzyska, Rafa zjada Jugola i tyle
1
@MesQueUnClub96 Akurat jedyne czego brakuje Rafie w jego bogatej karierze to tylko i wyłącznie kończący turniej finałowy ośmiu najlepszych tenisistów sezonu.Dwukrotnie był w finałach,w 2010 i 2013 jednak przegrywał odpowiednio z Federerem i Djokoviciem.Ciekawe czy może w tym roku tego nie wygra.
0
@Medium No ty tenisa nie oglądasz to wiadomo że ciebie nie interesują xD
0
@MesQueUnClub96 Oglądam dłużej niż Ty żyjesz na świecie xD
0
@Medium co to za argument? Oglądam od 2011 roku więc trochę już widziałem
0
@MesQueUnClub96 Od 2011, jak miałeś 5/6 lat? Daj sobie spokój małolat
0
@MesQueUnClub96 Typowi fani Nadala i Federera. Wszyscy się podniecali tygodniami Rogera jako numeru jeden na świecie, ale jak go Djoko przegonił, to nie jest jakieś ważne osiągnięcie. Liczę, że Novak przegoni Nadala w WS, to kolejny argument im odpadnie (podobno ten najważniejszy)