- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
3
W jednym okienku przyszło chyba 8 zawodników i podobna albo większą ilość odeszła + Alba,Pique i Roberto tak naprawdę siedzą na ławce więc nie mówcie, że potrzebna jest prawdziwa rewolucja. Zmiana jest potrzebna na ławce bo nie pamiętam kiedy ostatnio zatrudniony był trener z wyrobionym nazwiskiem.
1
@bartekvisca albo dajmy komuś popracować dłużej, nie zachowując się jak dzieci, które chcą wszystko już tu i teraz. Klub był w totalnym rozpierdzielu i nikt magicznie tego w chwilę nie naprawi. Przyjdzie nowy trener i będzie chciał swoich transferów i co, zaciągniemy dźwignie na dźwignie? Nowemu nie pójdzie to idziemy po kolejnego? W takim tempie to trenerów braknie, a my w jakiej dupie jesteśmy tak będziemy dalej.
0
@LambiPL ale tu po prostu trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy ktoś wierzy, że z Xavim zaczniemy wygrywać puchary. Czy Xavi ogra jakiś solidny zespół w Europie. Czy Xavi taktycznie rozpracowalby Probierza chociaż. Obecnie na te pytania odpowiedź jest jedna: nie
0
@FCB24 Odczep się od Probierza.
0
@PsychoFanBlaugrana2 wstaw tam sobie jakiekolwiek nazwisko jeśli Ci nie pasuje Probierz :D
0
@FCB24 A jaki trener jest gwarantem pucharów europejskich? Guardiola z Bayernem czy City? Tuchel, któremu raz wyszło a potem wywalili go z hukiem? Klopp który potrzebował ilu? 3 sezonów? Wynalazki z Argentyny? Który z tych mistrzów taktycznego rozegrania przeciwników jest gwarancją sukcesów?
0
@LambiPL jest różnica pomiędzy gwarantem sukcesów a kompromitacją.
0
@FCB24 Zgadza się, a w kompromitacjach jesteśmy dobrzy od lat, nie trzeba było tu Xaviego. Nie sięgając daleko chociażby Roma czy live.
0
@LambiPL Chodzi o to że Xavi nie wyciąga wniosków i powiela błędy z poprzedniego sezonu a system totalnie się nie zmienia mimo że zmienia się kadra. Przyszedł Kounde, Bellerin, Christensen, Kessie, Raphinha, Alonso, Lewandowski - 7 piłkarzy i to praktycznie na każdą formację. Nie chodzi o to że Xavi tu krótko pracuje - to ile ma dostać czasu??? 3 lata?! To jest Fc Barcelona a nie Ajax czy Borussia. Dlaczego nie zatrudnimy trenera z dużym nazwiskiem, który ma na prawdę pojęcie tylko zatrudniamy gościa, który trenował klub z Kataru? Real zatrudnił Ancelottiego, który wygrał z nimi dosłownie wszystko a teraz po raz kolejny gdy jest ich trenerem jest na dobrej drodze by wygrywać puchary - dlaczego Barca nie pójdzie tą drogą skoro to tak wielka marka? Xavi odpadł w tamtym sezonie już w grupie w LM i teraz to samo a dostał transfery za ponad 150M + do tego piłkarzy doświadczonych, którzy przyszli tu na zasadzie wolnego transferu. Tu nie chodzi o kadrę (choć wiadomo że kilku piłkarzy jest potrzebnych) a o przygotowanie fizyczne oraz taktykę na dane spotkanie. Piłkarze grając z takim Bayernem po prostu nie nadążają za nimi a jeśli chodzi o siłę fizyczną także odstają.
0
@MaŁolat Ok, który trener zagwarantuje nam wygrana jak Ancelotti? Czy wypierdzielamy każdego po 1,5 roku?
0
@LambiPL Żaden trener nie jest gwarancją ale uważam że na chwile obecną Tuchel (który jest chyba jedyną taką opcją dostępną na rynku) zrobiłby z taką kadrą zdecydowanie więcej niż Xavi, który totalnie nie posiada doświadczenia.
0
@MaŁolat ten Tuchel co to miał dobre pół roku w Chelsea, żeby potem go wywalili? Ten który skłócił się z działaczami Bvb? Czy ten, który wygrał ligę z psg jako wielkie osiągnięcie? Ludzie, nikt tu w moment nie sprawi że będziemy grać świetnie, tu Guardiola byłby wywalany po roku. Trzeba sobie zdać sprawę że nie jesteśmy w dobrej kondycji jako klub i że narazie możemy się bić o trofea z naszego podwórka. A zmiana trenera co 1,5 roku w niczym nie pomoże
0
@LambiPL Ty wogóle wiesz co piszesz? Tuchel wygrał LM z Chelsea, która z nim na ławce dokonała tego 2 raz w swojej historii - wygrał też Superpuchar i KMŚ. Z BVB także potrafił wygrać Puchar Niemiec (gdzie wiadomo jaka jest tam dominacja Bayernu). Z PSG oprócz tego że wygrał ligę wygrał też Puchar Francji, Puchar Ligi Francuskiej, Superpuchar. Doszedł z PSG do finału LM a przypomnę że PSG nigdy wcześniej w finale LM nie grała więc chyba jednak coś z tymi zespołami osiągnął. Owszem ja wiem że np. Puchar Francji to dla PSG nie jest jakiś wielki wyczyn ale mimo wszystko te mecze same się nie wygrają. Nie porównujmy takiego trenera z gościem, który wygrał mistrzostwo ale z zespołem z Kataru a z Barceloną drugi raz z rzędu nie potrafi wyjść z grupy w LM.
0
@MaŁolat i tuchel sprawi że busquets zacznie biegać? Że Roberto przestanie podawać do tyłu? Że dembele będzie miał stabilna formę, a nie 1 mecz dobry na 10? Że obrońcy przestaną dostawać wylewów? Że przestaniemy wychodzić z pełnymi gaciami na ważne mecze? Że klub będzie miał kasę na graczy i przestaniemy brać piłkarzy bo są "za darmo"? Nie. Zmiana trenera guzik da, bo jego też wypieprzymy za rok, zamiast wywalić graczy, którzy już się nie nadają, i odbudowa tego klubu potrwa dłużej. Guardiola w city ma mnóstwo kasy, nie wychodzi w cl ale dają mu pracować. Wy żyjecie przeszłością i opowieściami Że ten klub to nie ma sezonów przejściowych, że celujemy w wygrana CL. W gowno celujemy, bo takie mamy obecnie możliwości. Nie jesteśmy w stanie konkurować z PSG, City czy Bayernem
0
@LambiPL Wiadomo że nikt nie jest cudotwórca ale idąc twoim tokiem rozumowania to chyba najlepiej dać jeszcze 2 lata Xaviemu w oczekiwaniu że coś z tą drużyną zrobi. To że w tym klubie jest sporo słabych piłkarzy to jest osobna kwestia i tego nie podważam ale to też nie jest kadra, której nie stać na wyjście z grupy w LM. Trzeba odejść od tego dennego klepania wszerz boiska i zmienić całkowicie system a Xavi uparcie tego systemu się trzyma i nie wyciąga wniosków. Nie jesteśmy w stanie konkurować z Bayernem bo nie ma nacisku na przygotowanie fizyczne a to właśnie w tym aspekcie zjada nas każdy jeden większy klub.