La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

4

Skoro go zatrudniono mając pełna świadomość tego ze to trener bez doświadczenia to należy tez wliczyć w to fakt, ze bedzie uczył sie na swoich błędach i ze bedzie je popełniał. Przy takim założeniu wyrzucenie go teraz i rozpoczęcie nowego projektu byliby pozbawione sensu. Xavi duzo zmienił sporo rzeczy na plus ale widac jego braki warsztatowe w przygotowaniu zespołu, taktyce i braku szybkiego odstawienia piłkarzy którzy dołują. Ma potencjał ale nie oszukujmy sie sporo musi sie nauczyć.

0

@Patry10 to nie powinien się uczyć jak ja np. Enrique? Jakaś Roma, Celta Vigo?

Xabi Alonso nie poszedł od razu na trenera Realu tylko uczy się w Leverkusen. Dlaczego Real go nie zatrudnił, tylko wziął doświadczonego Włocha??

0

@Patry10 - myślę że nie myśleli że jest aż takim beztalenciem. Coś co starczało na Katar, tutaj to za mało, dodatkowo myślę że wierzyli że będzie się uczył na błędach, ale jednak nie. Czasem lepiej uciąć projekt zamiast czekać wiele lat zanim się posypie. To tak jak masz korozję w aucie - lepiej działać szybko i drastycznie - samo się nie naprawi

0

@Patry10 ale on w ogóle nie wyciąga wniosków

0

@Patry10 Uczyć to on się może trenując Barce B albo jaki Juvenil. Myślę, że Laporta przecenił talent Xaviego jako trenera. Koemana musiał zwolnić po tym co Holender wygadywał, a zabardzo też nie było nikogo dostępnego na rynku.

0

@galix22 nie byłem zwolennikiem jego zatrudnienia bo to było ryzyko i niewiadoma. Tez uwazam ze powinno sie u nas zatrudniać sprawdzonych trenerów, ale ostatnie lata to eksperymenty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?