La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

22

Takimi meczami wygrywa się ligę. Doceniam.
10/12 meczów bez straty gola. 10 zwycięstw 1 remis i 1 porażka. Warto zanotować, że porażka nie byle z kim, bo z Realem na Bernabeu, a remis w pierwszym meczu w saunie a nie na stadionie.

konto usunięte

1

@michal26 Lewy nic nie daje barcy , to wszystko dzięki drużynowej grze, lewy tylko nogę dostawia na pustaka. XD

konto usunięte

1

@michal26 Ludzie tego nie doceniają, za dużo wymagają ? za bardzo byli rozpieszczani? Z mocnymi rywalami Barca nie wygrywa ok ale ile było sezonów jak wygrywaliśmy z mocnymi a brakowało tych punktów bo notorycznie przegrywaliśmy z drużynami z dołu tabeli.

1

@michal26 Remis wydrukowany przez Hernandeza Hernandeza który 2 karnych na Lewym nie widział z Rayo choć stał 5 m od faulu...

1

@Gandalf55 otóż to. Pomijam już ten aspekt.
Z Realem po prostu przegrana taktyczna a tak to zasadniczo powinniśmy mieć 33 punkty dzisiaj. Chyba nigdy tak dobrego startu nie mieliśmy jak teraz, a przynajmniej nie w ostatnich sezonach. Może pierwszy Valverde, bo do 37 kolejki bez porażki.

1

@wasacz haha no dokładnie. A dzisiaj naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu. Ambitnie w odbiorze, słupek i gol na wagę 3 pkt.
@SantinoFortelos nie wiem. Mówiąc szczerze mi to lata. Ja doceniam. Nie od razu Kraków zbudowano.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?