La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

konto usunięte

18

Zawsze jak czytam zapłakane posty użytkowników o braku taktyki, pomysłu na grę, transferach letnich i wymaganiach odnośnie tego - widzę wigilię, wujasa z wąsem uwalonego bigosem, który wypowiada się o polityce światowej. To jest ten moment, w którym może być ekspertem.

Fakty są takie, że jeszcze chwilę temu mało komu chciało oglądać się Barcelone z uwagi na słaby mental, totalne poczucie braku wizji, perspektyw, dominację przeciwników i ten marazm Koemanowski. Przyszedł Xavi i wreszcie chce mi się oglądać tych dzieciaków. Araujo, Balde, Gavi, Pedri czy Ansu, zaraz może wróci Nico. Chciałbym zobaczyć taką podaż młodzieży w PSG czy City w krótkim czasie i grę tych klubów w LM w starciu z ułożonymi przeciwnikami przy jednoczesnym, fatalnym sędziowaniu.
Przypomnijcie sobie pierwszy mecz z Bayernem. To było dobre spotkanie, które zakończyło słabe 15 min w drugiej połowie. Myślę, że wtedy mentalnie trochę podupadliśmy.

Najważniejsza w procesie zmian jest liga. To ukształtuje zespół. Regularne punktowanie i brak obaw o wyjazdy to coś, czego od dawna nie było. Liga jest cieżka, niektorzy nie wyciągneli jeszcze smarków z nosa i nie wiedzą, że Valencia na wyjeździe to żadne Elche bez względu na aktualną formę.

Wczoraj bardzo dobry mecz Pedriego, świetne dwa kluczowe passy do Ansu i Gaviego. Balde - chłopak podoba mi się coraz bardziej, jest potencjał. Kounde - obok Araujo najlepszy nasz ŚO. Klasa.

Wczoraj dużo chaosu, ale takie mecze dawniej kończyły się zazwyczaj fatalnie ,gdy stara gwardia była zaskakiwana wysokim pressem i dużym zaangażowaniem. Dość przypomnieć 1:4 z Celtą, porażki na Anoeta czy boje z Atletico, czasami Betisem. Mielismy wtedy Leo, silny trzon w pomocy, Neya, a mimo to gubilismy sie jak dzieci w polu kukurydzy.
Także Januszki, więcej wiary w zespół i dość tej demagogii.

0

@MAGNETO Fajnie, że chce Ci się oglądać. Ale prawda jest taka, że na tan mecz nie widziałem żadnego pomysłu i stylu. Zwycięstwo na farcie.

konto usunięte

11

@Kgorecki2500 A co to jest fart? Jakiś byt kosmiczny, któremu chciało się przykleić do buta Lewego?

0

@MAGNETO Moim zdaniem gdyby nie problemy finansowe to tyle młodzieży by w składzie nie było.

0

@MAGNETO Fart czyli, że bramka padła przypadkowo. My wcale Valenci jakoś mocno nie dominowaliśmy, pomysłu jak zachować się pod ich bramką też nie było.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 No tak jak Barca za Leo nie dominowała wielu zespołów. To naturalne, nie jesteśmy w prime.

1

@MAGNETO w wigilię raczej nie je się bigosu xD

konto usunięte

2

@pikass14 ja wcinam jak leci :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?