- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 872 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 872 Culés
0
Nowy prezes to nowe porządki. Podobnie może być też w Polskim Związku Narciarskim, którego stery przejął Adam Małysz. Zwierzchnik PZN ma pomysł, by podjąć ścisłą współpracę ze służbami mundurowymi w Polsce – i zapewnić w nich etaty skoczkom, biegaczom narciarskim czy alpejczykom. – To jest szansa dla zawodników i model, który doskonale funkcjonuje w Niemczech i Austrii – przekonuje w rozmowie z TVPSPORT.PL.
0
@Criss18Barca Że co? Coś jak w PRL? Jak to ma działać i czemu ma służyć? Drenowaniu kasy ze służb mundurowych?
0
@maroon Ma służyć temu, żeby młode talenty nie musiały porzucać swoich karier i marzeń ze względu na brak finansów i obowiązek znalezienia pracy.
0
@maroon Po prostu będą zatrudnieni w służbach mundurowych żeby mieć dodatkowy zastrzyk gotówki. Żeby mogli skupić się na sporcie. A nie jak Stękała który musiał sobie dorabiać w knajpie.
0
@Ptasior To niech sobie znajda sponsorów albo taka pracę która im będzie pasować, a nie zajmują na zasadach pierwszenstwa etaty innym ludziom. Tzn - mogą oczywiście startować także na te etaty ale bez żadnych forów i na równych zasadach jak wszyscy inni. Nie znam konkretów ale jeśli to ma być ma takich zasadach o jakich myślę to ten pomysł jest chory.
0
@Criss18Barca A co jest złego w dorabianiu w knajpie czy gdziekolwiek indziej?
0
@maroon No właśnie. Nie znasz konkretów, ale skrytykowałeś. Nigdzie nie ma mowy o jakimś pierwszeństwie i ulgach dla nich. Tak samo gdyby chcieli startować do innej pracy to już by nie zajmowali innym ludziom etatów i tam można ich "przepchać"? W ogóle co masz na myśli mówiąc "zajmowanie etatów"? Czy jak ktoś ma, np. 2 prace to zajmuje etat czy jest pracowity?
0
@swiergol2 No jeśli jest mowa o zapewnianiu etatów to chyba nietrudno sobie to wyobrazić, że te etaty są tworzone specjalnie pod kogoś. Oczywiście, że jeśli ktoś startuje na równych warunkach i zostaje wybrany to nic nikomu nie zajmuje, ale jeśli ma mieć jakieś przywileje w naborze z powodu przynależności do jakiegoś związku to to nie powinno mieć miejsca.
0
@maroon Raczej trudno byłoby tak po chamsku wcisnąć nagle skoczków i to kilku jak nie kilkunastu na mundurówkę bez żadnych podejrzeń. Do wojska może będzie im łatwiej, ale policja czy straż nie sądzę.