La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1304 Culés

0

Haaland vs Neymar, który z nich jest lepszy wg was w tym sezonie?

10

@Herato Neymar biorąc pod uwagę całokształt

5

@Herato Rola Haalanda jest ograniczona i w spełnia ją wybitnie. Jednak nie ma i ngdy nie będzie miał takiego talentu ani wpływu na zespół co Neymar, który potrafi wszystko na atakowanej połowie.

Haaland to element zespołu, wybitny, ale element. Neymar to facet, który może rządzić zepołem

0

@Herato Haaland of course.

0

@Comentateiro Co do końcówki to się nie zgadzam.
Neymar chodź genialny, to nigdy nie był i nie jest facet który "sam" mógłby rządzić zespołem .
Teraz błyszczy gdy ma koło siebie Mbappe i Messiego. Ale jakby ich nie było to i Ney by tego wózka sam nie pociągnął....

0

@PatrykBarca Nikt sam nie pociągnie wózka. Chodzi o to, że są gracze, którzy rozdają karty i tacy, którzy mogą np. wykańczać akcje. Repertuar Neya stawia go w pierwszej grupie.
Kolega chyba zapomniał o wybitnym sezonie Neya, gdy PSG było w finale LM. Przy całym szacunku do Haalanda, on ie rozdaje kart w zespole.

Przecież nawet dominator Messi miał swoich Suarezów Eto itd.

0

@Comentateiro roblem polega na tym że zabierzesz Neya z PSG i prawie nikt nie zauważy, bo jest komu strzelać.
Zabierzesz Haalanda z City i kończyć nie ma komu...

0

@PatrykBarca Naprawdę? Mi się wydaje, że w ostatnich 5 latach nie było Haalanda w zespole i było komu strzelać. I to bramki lały się strumieniami.
Kwestia tego jak poukładasz zespół i rozłożysz akcenty. Skoro Haaland jest w zespole, to naturalnym jest granie na niego.

Co do braku Neya. Może i strzelać będzie komu, ale jakość ofensywy globalnie spadnie. Jego braku nie da się nie zauważyć i to wyjdzie z silniejszym rywalem. Nawet wczoraj w meczu z Juve porażał brak alternatyw w atakowaniu, a Messi z Mbappe trzymali ofensywę, jednak sama gra PSG była poziom niżej niż z Neyem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?