La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

0

Rosalie jedna z najmniej docenianych polskich artystek. No ale co się dziwić, jak większość nie przesłucha nawet jej kilku fajnych kolaboracji z artystami zza granicy


0

@Medium jest stosunkowo niedawno u nas. Ten Typ Mes ją chyba „prowadzi” jak dobrze pamietam.

0

@escarabajo Coś Ty już dłuższy czas, od 5 lat ja znam właśnie z Alkopoligami

to też ma dobry klimat, którego w Polsce ludzie nie znajdą

1

@Medium żeby na kogoś trafić to ktoś musi albo polecić albo puścić w radio np. W radio kojarzę dwie piosenki jej w tym jedną przeróbkę Kory/Maanamu chyba. Która mi jakoś nie siadła.
5 lat to nie tak dawno. Ona chyba z Niemców czy gdzieś. W sumie Vito Bambino też tam gdzieś nagrywał zanim tu wypłynął. Jemu akurat „dobrze zrobiła” Sanah co z kolei napędziło karuzele do męskiego grania.

1

@escarabajo No akurat u niej widać dużo większy pociąg do takich rapowych rzeczy niż popowych, ale w popowych rzeczach ze swoim głosem też się świetnie sprawdza, mam nadzieję że wypuści jakaś płytę bardziej radiowa żeby ludzie w szerszym zakresie o niej usłyszeli, bo potencjał jest duży

0

@Medium No mi wpadła w ucho:) może i innym się kiedyś spodoba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?