La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

0

Koniec kariery tak wielkiego piłkarza, jakim przez lata był Gerard Pique to z pewnością chwila wzniosła i warta dłuższego pochylenia się i oddania szacunku.

Jednak moment zachwiania jego wizerunku uważam całkowicie za jego winę i gwizdy, choć przykre symbolizują, że skaza na jego karierze się pojawiła. Nie przekreśla to jego dokonań, jego życie prywatne nie daje żadnego cienia na karierę sportową. Natomiast decyzje czysto-biznesowe, moment, w którym Griezmann dymał bez mydła Barcelonę i oświadczenie wydał dzięki firmie Pique, taśmy Rubialesa, irracjonalnie wysoka pensja trochę skłaniają mnie nad chwilą zastanowienia czy wszystko co robił Gerard było faktycznie skrojone pod ten jego pompowany przez lata wizerunek Pro-Barca.

1

@adambijax Pique przede wszystkim nie jest specjalnie inteligentny, jak większość piłkarzy i nie umiał odpowiednio poprowadzić swojej kariery, mógł odejść po porażce z Liverpoolem, bo już wtedy widać było, że to nie ten poziom i sprawdzić się gdzieś indziej. Zamiast tego wolał zostać i atencjonowac się. Jego wybory życiowe też nie świadczą o nim dobrze, miał poukładane i wszystko zepsuł. Mimo wszystko zapamiętam go, jako świetnego stopera, żołnierza Guardioli i pyskatego, zabawnego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?