- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
11
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
0
Nie znam go zbyt dobrze, ale czy w sytuacji, gdy nie mamy choćby jednego klasowego zawodnika na pozycję prawego obrońcy, nie powinniśmy spróbować ściągnąć kogoś sprawdzonego? Nie mówię o kimś z absolutnego topu, ale kogoś kto z miejsca da jakość i pozwoli na szukanie bez nadmiernego pośpiechu tej rozwojowej opcji, dając pewność, że w przypadku ważniejszych meczów, mamy kim obsadzić prawą stronę defensywy.
0
@FrankliN7 Tylko szczerze po co? Bo przeciętnie to tam zagra Kounde lub Araujo. Według mnie to powinnismy pójść albo w topowego obrońcę albo próbować z tańszymi i młodszymi zawodnikami.
0
@FrankliN7 kto to mógłby być?
3
@FrankliN7 do Twojego opisu pasuje Bellerin, sprawdzony w Arsenalu i Betisie, nie z topu, miał z miejsca dać jakość, nie pykło
0
@La Pulgaa ktoś na kształt Azpiego, może trochę młodszy i bardziej dynamiczny.
@hayek z młodymi, tańszymi opcjami zawsze jest ryzyko, jak się u nas spiszą, natomiast nie widzę za bardzo opcji wyciągnięcia kogoś z topu. Kounde lub Araujo oczywiście są OK na prawej, ale uważam, że to powinna być naszą podstawowa para stoperów, jeśli obaj będą zdrowi.
@Danger204 Bellerin był takim graczem kilka lat temu, mnie osobiście, mimo etapu w Betonie, nie napawał optymizmem. Był za darmo, bez bardzo wygórowanych oczekiwań, z kontraktem na rok. Warto było spróbować, ale czy ktoś liczył na "kokosy"?
1
@FrankliN7 może to opcja B a pierwszym wyborem jest ktoś z wielkim nazwiskiem
0
@MrShakira być może, jeśli tak to wygląda, to świetnie