La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

0

A co myślicie o Hassanie Aouar z Lyonu. Jest do wzięcia "za darmo" po sezonie wygasa kontrakt.

Swego czasu ładnie czarował w CL...
A chłopaki potrzebują odpoczywać, głownie Pedri

2

@PatrykBarca Wolę Daniego Olmo z RB Lipska :)

konto usunięte

3

@PatrykBarca Chłop się skończył 4 lata temu. Mógł wtedy odejść do dużych klubów Barca też go chciała ale wolał zostać

2

@PatrykBarca Kompletnie zapomniałem o tym zawodniku i według mnie nie potrzebny. Jest to bardziej profil Pedriego niż DM.

0

@HighestInTheRoom Ale Olmo to jednak troszkę będzie kosztował. No i pozycja nie ta....

0

@Coutinho007 Zgadza się. O właśnie kogoś takiego nam trzeba do rotacji z Pedrim i Gavim. Skoro De Jong ma zastąpić Busiego.

0

@Emhyr Gość ma jednak wciąż 24 lata :) Nie jest to wiek ze by kończyć karierę. Oczywiście zgadzam się że wtedy był kozak. Ale no widać życie weryfikuje. Jednak za darmo myślę że chętni się znajdą.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?