La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

3

Pan piłkarz Gerard Pique nigdy nie był moim ulubieńcem.
Kiedy grał w parze z Puyolem, to pozostał w mojej głowie tym gościem, któremu Puyol wyciąga z ręki obiekt i go odrzuca, po czym każe mu ... na swoją pozycję.
Sporo lat wstecz, to sam go nazywałem "pikej", czy tam "piket". Nieważne. Chodziło o umniejszenie temu zawodnikowi.
Jednak kiedy odszedł mój wielki idol Karol, to Geri go godnie zastępował. Przez parę sezonów potrafił trzymać wysoki poziom. A co najważniejsze, zawsze był prawdziwym Cule.
Patrząc teraz z perspektywy na karierę tego piłkarza, to mam zupełnie inną opinię o nim niż jeszcze te kilkanaście, ba nawet kilka lat temu...
Pan piłkarz Gerard Pique.
Oby został pożegnany z wszelkimi honorami, bo na to zasługuje!!!

konto usunięte

3

@Stoiczkow dokładnie zawsze mam to przed oczami jak Puziol wyrzuca mu z rąk tą zapalniczkę. Ale jako obrońca trzeba mu oddac, razem tworzyli najlepsza parę na tamte czasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?